One Billion Rising – miejscowości biorące udział w akcji w 2017 roku

Nazywam się Miliard/ One Billion Rising 2017 – podajemy nazwę miejscowości, która podlinkowana jest do wydarzenia lub strony na Facebooku i kontakt do organizatorki.

OBR2017_202

  1. Barciany
    RELACJA Z AKCJI
  2. Będzin
  3. Białogard
    Koordynatorka: Emilia Bury,  emiliabury@op.pl
  4. Białystok
    Koordynatorka: Danuta Kaszyńska
  5. Bielsko-Biała
    Koordynatorki: Alina Kula alina.kula@pozytywnezmiany.org,  Anna Chęć anna@pozytywnezmiany.org
  6. Biesiekierz
  7. Bobolice
    Koordynatorka: Natalia Oleksy, natalia2121213@wp.pl
  8. Bydgoszcz
    Koordynacja: Anna Wróblewska-Zawadzka, Nieformalna Grupa Inicjatywna inicjatywna@gmail.com
  9. Bytom
    Koordynatorka: Joanna Stępień,  nube@interia.pl
  10. Chorzów
    Koordynatorka:  Anna Osadnik
  11. Choszczno
    Koordynatorka: Edyta Tyburczy-Kujawa
    RELACJA Z AKCJI
  12. Człuchów
    Koordynatorki:  Grażyna Radziemska, Krystyna Łuczycka,  luczycki@wp.pl
  13. Dąbrowa Górnicza
    Koordynatorka: Ewelina Madej, eaimagine@gmail.com
    RELACJA Z AKCJI
  14. Debrzno
    Koordynatorka:  Sylwia Cisoń,  s.cison@wp.pl
  15. Elbląg
    Koordynatorki: Angelika Jolanta Domanska, a.jolantadomanska@gmail.com; Izabela Daciuk, personel@poczta.fm, Teresa Lubaszewska tesa86@wp.pl
  16. Ełk
    Koordynatorka: Iwona Olkowicz,  iwonao1@gmail.com
  17. Gdynia
    Koordynatorka: Nikko Biernacka, nikko@440km.pl
  18. Gliwice
  19. Gorzów Wielkopolski
  20. Głogów
    Koordynatorka: Martyna Rybka, martyna.rybka@gmail.com
  21. Grodzisk Mazowiecki
    Koordynatorka: Elżbieta Dybińska, elzbieta.dybinska@gmail.com
  22. Gryfino
    Koordynatorka: Agnieszka Odachowska,  agnieszka.centrumrozwoju@gmail.com
  23. Jawor
    Koordynatorka: Jadwiga Wojda-Elbrah,jadwiga.wojda@poczta.onet.pl
    RELACJA Z AKCJI
  24. Jędrzejów
    Koordynatorka: Joanna Tkacz
  25. Katowice
    Koordynatorka:  Barbara Kaczyńska
  26. Kielce
    Koordynatorka: Barbara Biskup, barbara.biskup83@gmail.com
  27. Kiszkowo
  28. Konin
    Koordynatorka: Ewa Jeżak,  ejezak@poczta.onet.pl
  29. Koszalin
    Koordynatorka: Dorota Róża Chałat, dorotachalat@gmail.com
  30. Koło
    Koordynatorka:  Ada Brzoska, abrzoska@interia.pl
    RELACJA Z AKCJI
  31. Kołobrzeg
    Koordynatorka: Izabela Zielińska, iza100@autograf.pl
    RELACJA Z AKCJI
  32. Koziegłowy
  33. Kraków
    Koordynatorka: Olga Glińska, olga@machinafotografika.pl
  34. Leszno
    Koordynatorka: Barbara Mroczkowska, bmroczkowska@wp.pl
  35. Lednogóra
  36. Lublin
    Koordynatorka: Jolanta Prochowicz,  Jolanta.prochowicz@hf.org.pl
  37. Łagiewniki
    Koordynatorka: Iazbela Beno
  38. Łowicz
    Koordynatorka: Joanna Gałka Walczykiewicz
    RELACJA Z AKCJI
  39. Łódź
    Koordynatorka: Dagmara Janowicz
  40. Mielno
    Koordynatorka: Dorota Róża Chałat, dorotachalat@gmail.com
  41. Miłomyn
  42. Mrągowo
    RELACJA Z AKCJI
  43. Niepołomice
    Koordynatorka: Anna Szreniawa, annaszr@gmail.com
  44. Nowy Tomyśl
  45. Opole
    Koordynatorka  Gosia Kulczycka, mir.inicjatywy@gmail.com
    R ELACJA Z AKCJI
  46. Olsztyn
    Koordynatorki: Monika Falej, Ewa Lankowska-Janus, monika.fika.olsztyn@gmail.com;
    RELACJA Z AKCJI
  47. Ostróda
  48. Pobiedziska koło Poznania
  49. Podkowa Leśna
    Koordynatorka: Elżbieta Dybińska, elzbieta.dybinska@gmail.com
  50. Poznań
    RELACJA Z AKCJI
  51. Płock
    Koordynatorka: Monika Mioduszewska,  mioduszewska.monika@gmail.com
    RELACJA Z AKCJI
  52. Prostki
    Koordynatorka: Helena Penkiewicz, naszeprostki@gmail.com
  53. Pyrzyce
    Koordynatorka: Agnieszka Odachowska,  agnieszka.centrumrozwoju@gmail.com
  54. Ruciane Nida
  55. Ruda Śląska
    Koordynatorka: Ewa Chmielewska, ewamariachmielewska@gmail.com
    RELACJA Z AKCJI
  56. Rzeszów
    Koordynatorka: Patricia Mitro, prawnikon@op.pl
  57. Skierniewice
  58. Sławno
    Koordynatorka: Ewelina Stach, ewelka076@wp.pl
    RELACJA Z AKCJI
  59. Słupsk
    Koordynatorka: Danuta Wawrowska, kobiecyslupsk@wp.pl
  60. Sosonowiec
  61. Strzegom
    Koordynatorka: Diana Szwed
  62. Szczecin
    Koordynatorka: Bogna Czałczyńska, bognacz@hot.pl
    RELACJA Z AKCJI
  63. Świętochłowice
    Koordynatorka:  Jadwiga Garbaciok
  64. Tarnowskie Góry
  65. Tarnów
    Koordynatorka: Anna Burda, ani_01@tlen.pl
  66. Tomaszów Mazowiecki
    Koordynatorka: Agnieszka Marczewska-Adamiec, amarczewska-adamiec@kongreskobiet.pl
  67. Toruń
    Koordynatorka: Dominika Urzędowska, dominika.urzedowska@gmail.com
  68. Ustka
    Koordynatorka: Danuta Wawrowska, kobiecyslupsk@wp.pl
  69. Wadowice
    Koordynatorka: Katarzyna Kasperek, damyrade13@gmail.com
  70. Wałbrzych
    Koordynatorka: Elżbieta Polewska
  71. Warszawa
    Koordynatorka: Joanna Piotrowska, Fundacja Feminoteka, joannap@feminoteka.pl
    RELACJA Z AKCJI
  72. Wrocław
    Koordynatorka: Izabela Beno, Magdalena Dyderska, magdalena.dyderska@gmail.com
    RELACJA Z AKCJI
  73. Zalewo (powiat Iława)
  74. Zawiercie
    Koordynatorka: Eliza Euri
  75. Zduńska Wola
    Koordynaorka: Martyna Chwiałkowska-Fogel chwialko@gmail.com
  76. Zgierz
    Koordynatorki:  Justyna Zielińska i Dominika Szaflik
  77. Zielona Góra
    Koordynatorka: Anita Kucharska-Dziedzic, anitakd@interia.pl
    RELACJA Z AKCJI
  78. Żywiec
    Koordynatorka: Anna Piątek-Góra, anciap22@gmail.com

Polki za granicą:

79. Bruksela
80. Londyn
81. Wiedeń