TELEFON DLA KOBIET DOŚWIADCZAJĄCYCH PRZEMOCY

Телефон для жінок, які зазнають насильства

CZYNNY PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK
OD 11.00 DO 19.00

Активний з понеділка по п’ятницю з 14:00 до 17:00

Robimy dużo. Chcemy robić jeszcze więcej! Przekaż nam swój 1% KRS: 242 885

1 proc (1)Działamy od 11 lat. Nie ustajemy w pomaganiu i wspieraniu kobiet. Przeciwdziałanie przemocy wobec kobiet i dziewcząt, to nasz priorytet. Prowadzimy telefon interwencyjny, bezpłatne porady prawne i psychologiczne, warsztaty, wydajemy publikacje. Organizujemy akcje, debaty, spotkania. Wydajemy książki, przygotowujemy filmy. Staramy się z naszymi działaniami docierać do jak największej liczby miejscowości w całej Polsce, zwłaszcza do tych małych.

Nasz zespół to 6 osób – ekspertek przeciwprzemocowych, równościowych. Są też z nami prawniczka i psycholożka. Wszystkie jesteśmy zaangażowane na 100% w działania na rzecz praw kobiet – same je organizując lub/ i w nich uczestnicząc.

Na naszej stronie i na fanpagu promujemy i wspieramy również działania innych organizacji, grup i kobiet z całej Polski. To dla nas ważne, by informacje o działaniach innych grup docierały jak najszerzej.

1% dla nas, to możliwość nieustannego i aktywnego działania. Wszystkie zebrane pieniądze przeznaczamy na realizację naszych celów statutowych.  Robimy dużo, chcemy robić jeszcze więcej! 

 

Udostępnij

Ostatnie wpisy