Robimy dużo. Chcemy robić jeszcze więcej! Przekaż nam swój 1% KRS: 242 885

1 proc (1)Działamy od 11 lat. Nie ustajemy w pomaganiu i wspieraniu kobiet. Przeciwdziałanie przemocy wobec kobiet i dziewcząt, to nasz priorytet. Prowadzimy telefon interwencyjny, bezpłatne porady prawne i psychologiczne, warsztaty, wydajemy publikacje. Organizujemy akcje, debaty, spotkania. Wydajemy książki, przygotowujemy filmy. Staramy się z naszymi działaniami docierać do jak największej liczby miejscowości w całej Polsce, zwłaszcza do tych małych.

Nasz zespół to 6 osób – ekspertek przeciwprzemocowych, równościowych. Są też z nami prawniczka i psycholożka. Wszystkie jesteśmy zaangażowane na 100% w działania na rzecz praw kobiet – same je organizując lub/ i w nich uczestnicząc.

Na naszej stronie i na fanpagu promujemy i wspieramy również działania innych organizacji, grup i kobiet z całej Polski. To dla nas ważne, by informacje o działaniach innych grup docierały jak najszerzej.

1% dla nas, to możliwość nieustannego i aktywnego działania. Wszystkie zebrane pieniądze przeznaczamy na realizację naszych celów statutowych.  Robimy dużo, chcemy robić jeszcze więcej! 

 


Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *