TELEFON DLA KOBIET DOŚWIADCZAJĄCYCH PRZEMOCY

Телефон для жінок, які зазнають насильства

CZYNNY PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK
OD 11.00 DO 19.00

Активний з понеділка по п’ятницю з 14:00 до 19:00

Szukaj
Close this search box.

14-letnia córka indyjskiej polityczki popełniła samobójstwo

Indian activists participate in a rally organised by "The Red Brigade - Bring Bangalore Back" to protest against the recent incidents of sexual abuse, molestation and rapes against women in Bangalore on July 20, 2014. The protestors demanded police take action against sexual offenders, child sexual abuse and rapists after several cases of sexual violence against women were registered in Bangalore in the last few days. AFP PHOTO/Manjunath Kiran        (Photo credit should read Manjunath Kiran/AFP/Getty Images)

14-letnia dziewczyna popełniła samobójstwo po tym jak została zgwałcona przez krewnych rywala politycznego jej matki, która wygrała lokalne wybory. W ubiegłą środę dwóch mężczyzn w nocy porwało dziewczynę z domu i zgwałciło ją na pobliskim polu. Dziewczyna, jej matka i rodzina zgłosili przestępstwo na policję, która nie chciała zająć się sprawą i odesłała ich do domu tylko z ustnymi zapewnieniami. Dziewczyna powiesiła się tego samego dnia. Matka dziewczynki była kandydatką w wyborach do miejscowego samorządu w dzielnicy Mirzapur w północno-wschodnich Indiach. W samych północnych Indiach tylko w tym miesiącu odnotowano kilka przypadków przemocy w związku z odbywającymi się wyborami. Dopiero tragedia zmusiła policję do aresztowania dwóch mężczyzn odpowiedzialnych za gwałt.

Źródło: Independent

Tłumaczenie: Julia Maciocha

Udostępnij

Ostatnie wpisy

Nie obwiniaj! Wspieraj

Dlaczego się tak ubrałaś? Dlaczego wracałaś sama? Dlaczego piłaś alkohol? Dlaczego nikomu nie powiedziałaś? Czemu się nie broniłaś? Chcesz mu zniszczyć życie? Te pytania to