TELEFON DLA KOBIET DOŚWIADCZAJĄCYCH PRZEMOCY

Телефон для жінок, які зазнають насильства

CZYNNY PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK
OD 11.00 DO 19.00

Активний з понеділка по п’ятницю з 14:00 до 19:00

Szukaj
Close this search box.

7. LGBT Film Festival 2016 pod matronatem FEMINOTEKI! 15-22.04

7.LGBT-FF-20167. LGBT Film Festival odbędzie się między 15 a 22 kwietnia w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Łodzi, Katowicach i Wrocławiu. W maju trafi do Lublina i Krakowa.

Tak tegoroczną edycję festiwalu zapowiadają sami organizatorzy:

„Przygotowaliśmy najnowsze i najlepiej przyjęte tytuły na międzynarodowych festiwalach filmowych. Z tegorocznym repertuarem przeniesiemy się Bliżej Izraela i Bliżej Indii. Podejmiemy debaty wokół filmów analizujących skutki stereotypowego wychowywania, przyjrzymy się jak optymistyczne może być życie seniora. Powróciliśmy również do tytułów, które na stałe wpisały się w kanon filmów LGBT. W repertuarze znalazły się różnorodne pod względem tematycznym i formalnym produkcje, które prowokowały do dyskusji widzów na całym świecie.

Od siedmiu lat staramy się promować kulturę LGBT w Polsce – dzięki temu coraz więcej filmów trafia do polskich kin. Ale wiadomo – „więcej”, to wciąż za mało! Dlatego podczas naszego święta prezentujemy te tytuły, które nigdy nie trafią do szerokiej dystrybucji. Będzie je można zobaczyć tylko na festiwalu. Nie przegapcie! Do zobaczenia!”

Udostępnij

Ostatnie wpisy

Nie obwiniaj! Wspieraj

Dlaczego się tak ubrałaś? Dlaczego wracałaś sama? Dlaczego piłaś alkohol? Dlaczego nikomu nie powiedziałaś? Czemu się nie broniłaś? Chcesz mu zniszczyć życie? Te pytania to