TELEFON DLA KOBIET DOŚWIADCZAJĄCYCH PRZEMOCY

Телефон для жінок, які зазнають насильства

CZYNNY PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK
OD 11.00 DO 19.00

Активний з понеділка по п’ятницю з 14:00 до 17:00

Baza Koordynatorek „Nazywam się Miliard”

Dębinki, mazowieckie
Magdalena Nieckarz-Abram
Dębinki 4b, 05-140 Serock   512630591
Fundacja Suwak
fotka
Koordynatorka akcji w Dębnikach. Prezeska Fundacji "Suwak", członkini Koła Gospodyń Wiejskich. Przedsiębiorczyni. Sołtyska Dębinek. Prowadzi własną firmę oferującą usługi i materiały reklamujące jak banery ulotki, rollapy, koszulki gadżety reklamowe. Wielka miłośniczka i coroczna uczestniczka Festiwalu Pol'and'Rock. Z zamiłowania do natury i ochrony klimatu prowadzi ekologiczny tryb życia, jest wegetarianką i produkuje własne ekologiczne, naturalne kosmetyki. Z pasją oddaje się zajęciom związanym z rzemiosłem artystycznym.

Kompetencje:

Doświadczenie wiedzę związaną z przeciwdziałaniem przemocy zdobywała przez uczestnictwo w akcjach przeciwprzemocowych.

Pasje, zainteresowania:

Prowadzi własną firmę oferującą usługi i materiały reklamujące jak banery ulotki, rollapy, koszulki gadzety reklamowe. Wielka miłośniczka i coroczna uczestniczka Festiwalu PolandRock. Jest wegetarianką i produkuje własne ekologiczne, naturalne kosmetyki. Z pasja oddaje się zajęciom związanym z rzemiosłem artystycznym.

Inne informacje:

-- brak informacji --

Dodatkowe dane kontaktowe:

nie ma.

Udostępnij

Ostatnie wpisy

Wystawa 💛💙 888 88 79 88💛💙

Fundacja Feminoteka we współpracy z agencją Feeders rusza w świat, by pokazać, jak ważny jest głos osób, które doświadczyły przemocy i pokazuje, jakiej pomocy udziela