TELEFON DLA KOBIET DOŚWIADCZAJĄCYCH PRZEMOCY

Телефон для жінок, які зазнають насильства

CZYNNY PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK
OD 11.00 DO 19.00

Активний з понеділка по п’ятницю з 14:00 до 17:00

Baza Koordynatorek „Nazywam się Miliard”

Jędrzejów, świętokrzyskie
Joanna Tkacz
 
fotka
Koordynuje akcję w Jędrzejowie. Studiowała filologię polską, bibliotekoznawstwo i pedagogikę, oraz podyplomowo hatha jogę. Obecnie głównie zajmuje się prowadzeniem zajęć jogi, prowadzi też dyskusyjny klub książki we współpracy z WBP Kielce i Instytutem Książki (w tym organizowała i prowadziła - przed covidem- spotkania autorskie z pisarzami). Jest pilotką Latającego Kręgu w Kielcach w Latającej Szkole Agaty Dutkowskiej.

Kompetencje:

Warszat z WenDo

Pasje, zainteresowania:

Kursy. Wiele nieoficjalnych jogowych., psychologia ajurwedy, kurs pisania powieści, skończyła Latającą Szkołę, czyli roczny kurs biznesu dla osób pragnących zarabiać na tym, co kochają. Dwa kursy organizowania warsztatów, jeden od strony organizacyjnej, drugi od strony prowadzenia. Brałam udział w Letniej Akademii Kongresu Kobiet, w szkoleniach do akcji MASZ GŁOS. Pasje? Literatura, malarstwo, joga oraz różne formy pracy z psychiką poprzez ciało. Maluję, joguję, medytuję, gotuję wegańsko i wegetariańsko, trochę piszę. Obecnie nie mam własnej firmy, ale zostałam właścicielką ziemi pod lasem, zarejestrowanej jako niewielkie gospodarstwo. Robię octy wszelakie, zbieram zioła, uprawiam warzywa, odmładzam stare odmiany jabłoni i pomagam partnerowi ogarniać pasiekę.

Inne informacje:

W świecie jogi, trochę w świecie literatury i kobiet robiących biznesy twórcze i nieprzeciętne.

Dodatkowe dane kontaktowe:

-- brak informacji --

Udostępnij

Ostatnie wpisy

Wystawa 💛💙 888 88 79 88💛💙

Fundacja Feminoteka we współpracy z agencją Feeders rusza w świat, by pokazać, jak ważny jest głos osób, które doświadczyły przemocy i pokazuje, jakiej pomocy udziela