TELEFON DLA KOBIET DOŚWIADCZAJĄCYCH PRZEMOCY

Телефон для жінок, які зазнають насильства

CZYNNY PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK
OD 11.00 DO 19.00

Активний з понеділка по п’ятницю з 14:00 до 17:00

Baza Koordynatorek „Nazywam się Miliard”

Krakow, małopolskie
Olga Glińska
  505343132
Grupa nieformalna Nazywam się Miliard Kraków
fotka
Koordynatorka akcji w Krakowie. Z wykształcenia psycholożka. Pracuje w Ośrodku Wsparcia Ekonomii Społecznej. Znajomość NGO, pisanie wniosków do władz, urzędów, współpraca z różnymi organizacjami pozarządowymi na terenie Krakowa i małopolski. Posiada szeroką bazę kontaktów do osób i organizacji, które mogą być przydatne przy różnych akcjach. Kontakty w środowiskach artystycznych, wśród aktywistów oficjalnie niezrzeszonych nigdzie. Chętnie udzieli pomocy przy zakładaniu nowej NGO - tym zajmuje się zawodowo.

Kompetencje:

Z wykształcenia psycholożka. Przebyte wrsztaty psychologiczne i prawne prowadzone przez feminotekę w ramach Funduszy Norweskich w 2015r.

Pasje, zainteresowania:

Znajomość NGO, pisanie wniosków do władz, urzęów, współpraca z różnymi organizacjami pozarządowymi na terenie Krakowa i małopolski. Szeroka baza kontaktów do osób i organizacji, które mogą być przydatne przy różnych akcjach. Kontakty w środdowiskach artystycznych, wśród aktywistów oficjalnie niezrzeszonych nigdzie. Chętnie udzieli pomocy przy zakładaniu organizacji NGO - tym zajmuje się zawodowo aktualnie. Pracuje w Ośrodku Wsparcia Ekonomii Społecznej.

Inne informacje:

Komunikatywna, duże doświadczenie w organizacji różnych działań oraz w tworzeniu organizacji pozarządowych.

Dodatkowe dane kontaktowe:

-- brak informacji --

Udostępnij

Ostatnie wpisy

Wystawa 💛💙 888 88 79 88💛💙

Fundacja Feminoteka we współpracy z agencją Feeders rusza w świat, by pokazać, jak ważny jest głos osób, które doświadczyły przemocy i pokazuje, jakiej pomocy udziela