TELEFON DLA KOBIET DOŚWIADCZAJĄCYCH PRZEMOCY

Телефон для жінок, які зазнають насильства

CZYNNY PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK
OD 11.00 DO 19.00

Активний з понеділка по п’ятницю з 14:00 до 17:00

Baza Koordynatorek „Nazywam się Miliard”

Tarnów, małopolskie
Agata Duda
Ul. Garbarska 6, 33-100 Tarnów\\   519599878
OBR Tarnów
fotka
Koordynatorka akcji w Tarnowie. Nauczycielka, trenerka sportu, fitness i pilates, trenerka personalna. Prowadzi zajęcia dla dzieci i dorosłych. Z wykształcenia plastyczka (tkanina artystyczna) i mgr wychowania fizycznego.
Była zawodniczka sportów walki (boks i kick-boxing), od niedawna zafascynowana treningami Krav Maga i technikami survivalu. Uczestniczka biegów z przeszkodami, zawodnicza Spartan Training Group Tarnów.

Kompetencje:

-- brak informacji --

Pasje, zainteresowania:

Ukończyłam wiele szkoleń z zakresu Fitness i treningu. Z pierwszego wykształceni jestem też Plastyczką (Tkanina Artystyczna). Podstawowe umiejętności gry na pianinie też mam. Od niedawna trenuje Krav Maga, a wcześniej sporty walki, byłam zawodniczką w boksie i kick boxingu kobiet.. Nie lubię się chwalić sobą, trudno pisać coś poza faktami, Na pewno jestem zaangażowana w każde działanie którego się podejmuję, byłabym dobrą koordynatorką, bo bardzo mi na tym zależy. Pozdrawiam serdecznie, proszę rozważyć jeszcze moją kandydaturę, bardzo chciałabym pomagać w antyprzemocowych dzałaniach.\"

Inne informacje:

-- brak informacji --

Dodatkowe dane kontaktowe:

-- brak informacji --

Udostępnij

Ostatnie wpisy

Wystawa 💛💙 888 88 79 88💛💙

Fundacja Feminoteka we współpracy z agencją Feeders rusza w świat, by pokazać, jak ważny jest głos osób, które doświadczyły przemocy i pokazuje, jakiej pomocy udziela