TELEFON DLA KOBIET DOŚWIADCZAJĄCYCH PRZEMOCY

Телефон для жінок, які зазнають насильства

CZYNNY PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK
OD 11.00 DO 19.00

Активний з понеділка по п’ятницю з 14:00 до 19:00

Baza Koordynatorek „Nazywam się Miliard”

Tarnów, małopolskie
Agata Duda
Ul. Garbarska 6, 33-100 Tarnów\\   519599878
OBR Tarnów
fotka
Koordynatorka akcji w Tarnowie. Nauczycielka, trenerka sportu, fitness i pilates, trenerka personalna. Prowadzi zajęcia dla dzieci i dorosłych. Z wykształcenia plastyczka (tkanina artystyczna) i mgr wychowania fizycznego.
Była zawodniczka sportów walki (boks i kick-boxing), od niedawna zafascynowana treningami Krav Maga i technikami survivalu. Uczestniczka biegów z przeszkodami, zawodnicza Spartan Training Group Tarnów.

Kompetencje:

-- brak informacji --

Pasje, zainteresowania:

Ukończyłam wiele szkoleń z zakresu Fitness i treningu. Z pierwszego wykształceni jestem też Plastyczką (Tkanina Artystyczna). Podstawowe umiejętności gry na pianinie też mam. Od niedawna trenuje Krav Maga, a wcześniej sporty walki, byłam zawodniczką w boksie i kick boxingu kobiet.. Nie lubię się chwalić sobą, trudno pisać coś poza faktami, Na pewno jestem zaangażowana w każde działanie którego się podejmuję, byłabym dobrą koordynatorką, bo bardzo mi na tym zależy. Pozdrawiam serdecznie, proszę rozważyć jeszcze moją kandydaturę, bardzo chciałabym pomagać w antyprzemocowych dzałaniach.\"

Inne informacje:

-- brak informacji --

Dodatkowe dane kontaktowe:

-- brak informacji --

Udostępnij

Ostatnie wpisy

Nie obwiniaj! Wspieraj

Dlaczego się tak ubrałaś? Dlaczego wracałaś sama? Dlaczego piłaś alkohol? Dlaczego nikomu nie powiedziałaś? Czemu się nie broniłaś? Chcesz mu zniszczyć życie? Te pytania to

Punkt pomocy dla kobiet po gwałcie

FUNDACJA FEMINOTEKA wspiera kobiety po doświadczeniu przemocy, zwłaszcza seksualnej. Wiemy, że pierwszy kontakt z nami może wymagać odwagi, dlatego zapewniamy, że gdy do nas zadzwonisz,