TELEFON DLA KOBIET DOŚWIADCZAJĄCYCH PRZEMOCY

Телефон для жінок, які зазнають насильства

CZYNNY PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK
OD 11.00 DO 19.00

Активний з понеділка по п’ятницю з 14:00 до 19:00

Baza Koordynatorek „Nazywam się Miliard”

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Anna Wróblewska-Zawadzka
Złotniki Kujawskie   602297055
fotka
Koordynatorka akcji w Bydgoszczy i Złotnikach Kujawskich. Zajmuje się koordynacją projektów dotyczących rozwijania i wykluczenia cyfrowego, prowadzi szkolenia z nowej technologi, robotyki i bezpieczeństwa w internecie, cyberprzemocy. Prowadzi zajęcia dla dzieci przeciwprzemocowe i równościowe. Jest doradczynią w "Sektorze 3.0"

Kompetencje:

Wiedzę zwiazaną z przeciwdziałaniem przemocy wobec kobiet zdobywała trakcie działań społecznych i uczestnictwie na szkoleniach organizowanych przez Antyprzemocową Sieć Kobiet, Feminotekę. Wendo.

Pasje, zainteresowania:

Zajmuje się koordynacją projektów dotyczących rozwijania i wykluczenia cyfrowego, prowadzi szkolenia z nowej technologi, robotyki i bezpieczeństwa w internecie, cyberprzemocy. Prowadzi zajęcia dla dzieci przeciwprzemocowe i równościowe. Jest doradczynią w \"Sektorze 3.0\"

Inne informacje:

-- brak informacji --

Dodatkowe dane kontaktowe:

Sylwia Łoboda tel. 607737724, Wiola Gabrysiak

Udostępnij

Ostatnie wpisy

Nie obwiniaj! Wspieraj

Dlaczego się tak ubrałaś? Dlaczego wracałaś sama? Dlaczego piłaś alkohol? Dlaczego nikomu nie powiedziałaś? Czemu się nie broniłaś? Chcesz mu zniszczyć życie? Te pytania to

Punkt pomocy dla kobiet po gwałcie

FUNDACJA FEMINOTEKA wspiera kobiety po doświadczeniu przemocy, zwłaszcza seksualnej. Wiemy, że pierwszy kontakt z nami może wymagać odwagi, dlatego zapewniamy, że gdy do nas zadzwonisz,