Co wolno dziewczynce? Konkurs z wejściówkami do teatru Studio

Dziewczynkę zazwyczaj definiuje się poprzez to, co wolno i czego nie wolno. Niby może zrobić wszystko, ale tak naprawdę po prostu nie warto przekraczać pewnych granic. Stereotypy wytworzone wokół ciała dziewczynki, postrzeganego jako to „słabsze” często blokują eksploracje ich ciał i ich emocji. Bo czy dziewczynka może się złościć, krzyczeć i sięgać po swoje?

Teatr Studio zaprasza Was na spektakl “Dziewczynki” w reżyserii Małgorzaty Wdowik.  Mamy do rozdania 2 podwójne zaproszenia w terminach 8-9.09, na 17:00. 

 

Więcej informacji o pokazach: https://www.teatrstudio.pl/pl/spektakl/dziewczynki 

Co wolno dziewczynce??? Odpowiedź na to pytanie wpisz w komentarzu do tego tekstu. Dodaj termin w którym chcesz się wybrać do teatru.

6.09 o 18:00 odezwiemy się do wybranych 4 osób.


2 komentarze

  1. Dziewczynce wolno wszystko. Może śmiało mówić, co jej się nie podoba, może dać w pysk, jak ktoś ją zaczepia. Owszem ma przy tym, być miła, słodka i powabna ale twarda i stanowcza. Wolno jej jeździć na rowerze, grać w piłkę i wspinać się po drzewie. Wolno jej śpiewać piosenki i recytować wiersze. Wolno jej bawić się lalkami by rozwijała instynkt opiekuńczy, ale i wolno jej bawić się samochodami, by potrafiła później prowadzić auto. Wolno jej grać w gry, zbierać karty z piłkarzami, by ćwiczyła dialog z chłopakami. Wolno jej wszystko, marzyć, rozwijać pasje, ścigać się z innymi, używać brzydkich słów i walczyć o siebie, bo kto o nią zawalczy, jak nie ona sama:)

    Wybieram termin 09. września

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *