TELEFON DLA KOBIET DOŚWIADCZAJĄCYCH PRZEMOCY

Телефон для жінок, які зазнають насильства

CZYNNY PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK
OD 11.00 DO 19.00

Активний з понеділка по п’ятницю з 14:00 до 17:00

Co wolno dziewczynce? Konkurs z wejściówkami do teatru Studio

Dziewczynkę zazwyczaj definiuje się poprzez to, co wolno i czego nie wolno. Niby może zrobić wszystko, ale tak naprawdę po prostu nie warto przekraczać pewnych granic. Stereotypy wytworzone wokół ciała dziewczynki, postrzeganego jako to „słabsze” często blokują eksploracje ich ciał i ich emocji. Bo czy dziewczynka może się złościć, krzyczeć i sięgać po swoje?

Teatr Studio zaprasza Was na spektakl „Dziewczynki” w reżyserii Małgorzaty Wdowik.  Mamy do rozdania 2 podwójne zaproszenia w terminach 8-9.09, na 17:00. 

 

Więcej informacji o pokazach: https://www.teatrstudio.pl/pl/spektakl/dziewczynki 

Co wolno dziewczynce??? Odpowiedź na to pytanie wpisz w komentarzu do tego tekstu. Dodaj termin w którym chcesz się wybrać do teatru.

6.09 o 18:00 odezwiemy się do wybranych 4 osób.

Udostępnij

Ostatnie wpisy

Centrum 11.11 – oficjalna inauguracja

Choć jesteśmy tam od dobrych kilku miesięcy, to dopiero teraz była okazja, by zainaugurować działanie naszego Centrum 11.11, która odbyła się 11 listopada. Jednocześnie świętowałyśmy

Wystawa 💛💙 888 88 79 88💛💙

Tекст Українською знаходиться нижче  Fundacja Feminoteka we współpracy z organizacjami partnerskimi rusza w świat, by pokazać, jak ważny jest głos osób, które doświadczyły przemocy. Celem