TELEFON DLA KOBIET DOŚWIADCZAJĄCYCH PRZEMOCY

Телефон для жінок, які зазнають насильства

CZYNNY PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK
OD 11.00 DO 19.00

Активний з понеділка по п’ятницю з 14:00 до 19:00

Szukaj
Close this search box.

Dzień Solidarności z Uchodźcami i Uchodźczyniami. W Feminotece zbiórka środków higienicznych dla kobiet

Fundacka Feminoteka, podobnie jak 185 instytucji i organizacji z całego kraju dzień 15 października 2015 ogłasza DNIEM SOLIDARNOŚCI Z UCHODŹCZYNIAMI I UCHODŹCAMI.

W Feminotece przez tydzień od dziś trwa zbiórka środków higieny osobistej dla uchodźczyń. Przynoście: podpaski, tampony, chusteczki do higieny intymnej, oraz mokre chusteczki do rąk, twarzy, ciała itp.

Prosimy nie przynosić innych rzeczy i kosmetyków.

Zbiórka trwa od 15.10.15 (czwartek) od godz. 13.00 do 22.10.15 (czwartek) do godz. 19.00 siedizbie Fudacji Feminoteka, ul. Mokotowska 29a (wejście od Marszałkowskiej 34/50 w podwórze, iść do samego końca, szary, piętrowy budynek ze schodkami po dwóch stronach to my).

Feminotekla wraz z organizatork_ami Akcji „Solidarności z Uchodźcami” chce powiedzieć sobie nawzajem, wszystkim obywatelom i obywatelkom naszego kraju, że jest nas tyle, że damy radę pomóc wszystkim, którzy pomocy potrzebują. Chcemy pokazać, że ci, którzy wzniecają lęk, wrogość i niechęć wobec uchodźców, którzy posługują się mową nienawiści, nie mówią głosem całego społeczeństwa. W Polsce nie ma zgody na rasizm. Nie ma zgody na hejt wobec słabszych, bezbronnych i tych w potrzebie.

O pozostałych wydarzeniach w ramach DNIA SOLIDARNOŚCI Z UCHODŹCAMI można dowiedzieć się tu: http://uchodzcymilewidziani.com/

Udostępnij

Ostatnie wpisy

Nie obwiniaj! Wspieraj

Dlaczego się tak ubrałaś? Dlaczego wracałaś sama? Dlaczego piłaś alkohol? Dlaczego nikomu nie powiedziałaś? Czemu się nie broniłaś? Chcesz mu zniszczyć życie? Te pytania to