TELEFON DLA KOBIET DOŚWIADCZAJĄCYCH PRZEMOCY

Телефон для жінок, які зазнають насильства

CZYNNY PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK
OD 11.00 DO 19.00

Активний з понеділка по п’ятницю з 14:00 до 19:00

Szukaj
Close this search box.

„Guardian”: Hakerzy chcą uciszyć Emmę Watson, strasząc publikacją nagich zdjęć

Po wystąpieniu w ONZ Emmy Watson, aktorki znanej z roli Hermiony w cyklu o Harrym Potterze, hakerzy zagrozili publikacją jej nagich zdjęć – informuje brytyjski „Guardian”. Przemówienie Watson, w którym zachęcała mężczyzn do wspólnej walki o prawa kobiet, zyskało ogromny rozgłos.

Informacja o zdjęciach Watson trafiła na okładkę bulwarówki „Daily Star”. Brytyjski tabloid uczynił z informacji o „wykradzionych seksfotkach dziewczyny Harry’ego Pottera” temat z okładki.
(…)
dailyTymczasem żadnych nagich zdjęć, o których pisał tabloid, nie było. Po prostu użytkownicy 4chana – serwisu, na który anonimowi użytkownicy wrzucają obrazki i dyskutują na każdy temat – postanowili postraszyć Watson.
W niedzielę 24-letnia Emma Watson wystąpiła przed Zgromadzeniem Generalnym ONZ i zainaugurowała kampanię HeForShe mającą włączyć mężczyzn w walkę o równość płci. – Potrzebuję waszej pomocy, musimy skończyć z nierównością płci. Każdy musi się zaangażować – mówiła.
Więcej/ źródło: TOK.fm, data: 24.09.2014, zdjęcie: Twitter

Udostępnij

Ostatnie wpisy

Nie obwiniaj! Wspieraj

Dlaczego się tak ubrałaś? Dlaczego wracałaś sama? Dlaczego piłaś alkohol? Dlaczego nikomu nie powiedziałaś? Czemu się nie broniłaś? Chcesz mu zniszczyć życie? Te pytania to