TELEFON DLA KOBIET DOŚWIADCZAJĄCYCH PRZEMOCY

Телефон для жінок, які зазнають насильства

CZYNNY PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK
OD 11.00 DO 19.00

Активний з понеділка по п’ятницю з 14:00 до 17:00

Impreza benefitowa Marszu Szmat

Queerowe Centrum Społeczne zaprossza na imprezę benefitową Marszu Szmat!
Marsz już niedługo, bo 18 maja, a nic nie wprawi Was w nastrój tak skutecznie jak dobra, queerowa impreza. Wypróbujmy zatem swoje „dziwkarskie” przebrania i najwyższe szpilki i zaprawmy się w boju szalejąc na parkiecie klubu CDQ na Burakowskiej 12! Po występach oczywiście całonocna taneczna balanga.

11 maja 2013, wejście od 21:00, start programu o 22:00, CDQ, ul. Burakowska 12 Wjazd: 10zł. UWAGA! Osoby przebrane za „szmaty” wchodzą za 5 zł !

Zagrają dla nas:

DIVINES – wyznawcy Johna Watersa, duchowo połączeni z Edem Woodem, bajeczni, ekstrawaganccy, prześmiewczy, zawsze w wytwornie złym guście – warszawski projekt Divines to żywioł, który łączy w swojej muzyce najnowsze dokonania elektroniki, niekończące się frazy melodyjnego popu, klasyczne bujające disco oraz mocny, drapieżny funk. Zbudowany na gruzach formacji games people play, zadebiutował w lutym energetycznym singlem „Neverending stories”. W maju ukaże się ich pierwsza, kilkuutworowa EP – The Decisive Moment. W skład zespołu wchodzą warszawski producent Talented Mr. Peter, perkusista Mikolaj oraz charyzmatyczna wokalistka Lulu.
http://www.facebook.com/divinesmuzik
http://www.youtube.com/divinesmuzik
https://soundcloud.com/divinesmuzik

NOODLE INC – dwie kluseczki, zamknięte w podziemnym studiu, przez rok szkicowały piosenki. W transie rytmu ziemi, słuchając kapiącej wody i wrastających korzeni tworzyły muzykę, lawirując pomiędzy reggae, rockiem i elektroniką. W końcu, u kresu sił, zostały przypadkiem odnalezione przez dwóch zgłodniałych przyjaciół-poszukiwaczy Michała Gaguckiego (Orbita Żoliborz) i Marka Twardowskiego (Sedativa). Wypuszczone na światło dzienne uformowały nową porcję Noodli na żywo.
https://www.facebook.com/noodleincband
http://www.myspace.com/noodleincorporated

DRAGON CANDY – jedyny w swoim rodzaju DJ miksujący najnowsze hity, stare przeboje i muzykę z reklam!

(Interpretacja przebrania „szmaty” dowolna. Cały dochód z imprezy przeznaczamy na organizację Marszu Szmat oraz imprez towarzyszących)

Udostępnij

Ostatnie wpisy