TELEFON DLA KOBIET DOŚWIADCZAJĄCYCH PRZEMOCY

Телефон для жінок, які зазнають насильства

CZYNNY PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK
OD 11.00 DO 19.00

Активний з понеділка по п’ятницю з 14:00 до 19:00

Szukaj
Close this search box.

Instagram pozwala na zdjęcia matek karmiących piersią.

Instagram ogłosił, że nie będzie już cenzurował zdjęć matek karmiących piersią. Platforma społecznościowa w końcu zmieniła swoje wytyczne, po tym jak otrzymała tysiące krytycznych wiadomości od użytkowniczek i celebrytek z całego świata.
Nowa zasada mówi, że „kobiety karmiące są dozwolone”, jak również kobiety, które pokazują „zdjęcia blizn po mastektomii”.
Strona dodaje, że „nagość na zdjęciach obrazów i rzeźb również jest OK”
„Wiemy, że czasem ludzie udostępniają nagie zdjęcia, które są artystyczne lub kreatywne, ale z wielu powodów, nie akceptujemy nagości na Instagramie.”

Źródło: http://viralwomen.com/post/its_official_instagram_will_now_allow_breastfeeding_pics

Tłumaczenie: Julia Maciocha

its_official_instagram_will_now_allow_breastfeeding_pics_1136776762.jpg_resized_552

 

banernorweskie_batory

Rozwój wolontariatu w Fundacji Feminoteka jest możliwy dzięki dofinansowaniu rozwoju instytucjonalnego w ramach Programu Obywatele dla Demokracji finansowanego z Funduszy EOG.

 

Udostępnij

Ostatnie wpisy

Nie obwiniaj! Wspieraj

Dlaczego się tak ubrałaś? Dlaczego wracałaś sama? Dlaczego piłaś alkohol? Dlaczego nikomu nie powiedziałaś? Czemu się nie broniłaś? Chcesz mu zniszczyć życie? Te pytania to

Punkt pomocy dla kobiet po gwałcie

FUNDACJA FEMINOTEKA wspiera kobiety po doświadczeniu przemocy, zwłaszcza seksualnej. Wiemy, że pierwszy kontakt z nami może wymagać odwagi, dlatego zapewniamy, że gdy do nas zadzwonisz,