TELEFON DLA KOBIET DOŚWIADCZAJĄCYCH PRZEMOCY

Телефон для жінок, які зазнають насильства

CZYNNY PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK
OD 11.00 DO 19.00

Активний з понеділка по п’ятницю з 14:00 до 19:00

Szukaj
Close this search box.

Matronat: Kobiecy projekt „Simple Story”

Simple StorySimple Story to platforma poświęcona kobietom inspirującym, aktywnym i kreatywnym. Lubimy działać wspólnie, inspirować się wzajemnie i wymieniać twórczą energią. Interesują nas kobiece inicjatywy w rozmaitych odsłonach.
Poszukujemy piękna w działaniach kobiet, ich rozmowach, przedmiotach którymi się otaczają i przestrzeniach, w których funkcjonują. Nasza platforma powstaje w oparciu o krótkie formy filmowe, fotografie oraz rysunki. Szczególną rolę w naszej działalności odgrywa poczta pantoflowa napędzana przez bohaterki Simple Story.

Autorką projektu jest Marta Mielcarek, absolwentka wydziału Sztuki Mediów, Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. „Pani od plastyki” dla małych i trochę większych. Prywatnie : kochająca matka wszystkich zwierząt, entuzjastka codziennych spacerów i opasłej lektury, zafascynowana kobietami.

Zapraszamy do odwiedzania, inspirowania się, a także zgłaszania się do udziału w kobiecym projekcie.

SIMPLE STORY
Platforma internetowa poświęcona kreatywnym kobietom

 

Udostępnij

Ostatnie wpisy

Nie obwiniaj! Wspieraj

Dlaczego się tak ubrałaś? Dlaczego wracałaś sama? Dlaczego piłaś alkohol? Dlaczego nikomu nie powiedziałaś? Czemu się nie broniłaś? Chcesz mu zniszczyć życie? Te pytania to