TELEFON DLA KOBIET DOŚWIADCZAJĄCYCH PRZEMOCY

Телефон для жінок, які зазнають насильства

CZYNNY PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK
OD 11.00 DO 19.00

Активний з понеділка по п’ятницю з 14:00 до 17:00

Nazywam się Miliard 2019 – zgłoszenie lokalnego wydarzenia

Witaj na stronie służącej do zgłoszenia lokalnych wydarzeń w ramach akcji Nazywam się Miliard / One Billion Rising Poland 2019, które odbywać się będą w wielu miejscowościach w Polsce!

Poniżej podajemy instrukcję, jak dodać wydarzenie w Twojej miejscowości.

Musisz wypełnić poniższy formularz. Po jego wysłaniu, wprowadzone dane, zostaną wysłane do administratorek strony, aby sprawdzić, czy wszystko jest OK.  Do momentu wykonania tej weryfikacji Twoje wydarzenie nie będzie widoczne publicznie.

Jak dodać wydarzenie:

  1. Nazwa wydarzenia – tutaj wpisz nazwę miejscowości, w której organizowane będzie Twoje wydarzenie.
  2. Data – wprowadź datę i godzinę rozpoczęcia i zakończenia wydarzenia.
  3. Lokalizacja – wprowadź dane miejsca, w którym odbywać się będzie zgłaszane wydarzenie – np. specyficzna nazwa typu plac na Rynku albo Przy Baszcie – znane w Twojej miejscowości, ale może być też konkretny adres: ulica, plac itp.
  4. Opis – napisz kilka słów o wydarzeniu. Koniecznie napisz gdzie i kiedy odbywają się próby.
  5. Pola „Organizatorka i organizator/ka_email to pola publiczne, które będą widoczne dla wszystkich. Wpisz je, by osoby z Twojej miejscowości mogły się skontaktować.
  6. Zaznacz kategorię Nazywam się Miliard Polska 2019 i zaznacz oświadczenie „Wyrażam zgodę na gromadzenie i przechowywanie moich przesłanych danych w sposób wskazany przez stronę”.

Dziękujemy i powodzenia! Jedna za miliard. Miliard za jedną!

[event_form]

Udostępnij

Ostatnie wpisy

Centrum 11.11 – oficjalna inauguracja

Choć jesteśmy tam od dobrych kilku miesięcy, to dopiero teraz była okazja, by zainaugurować działanie naszego Centrum 11.11, która odbyła się 11 listopada. Jednocześnie świętowałyśmy

Wystawa 💛💙 888 88 79 88💛💙

Tекст Українською знаходиться нижче  Fundacja Feminoteka we współpracy z organizacjami partnerskimi rusza w świat, by pokazać, jak ważny jest głos osób, które doświadczyły przemocy. Celem