TELEFON DLA KOBIET DOŚWIADCZAJĄCYCH PRZEMOCY

Телефон для жінок, які зазнають насильства

CZYNNY PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK
OD 11.00 DO 19.00

Активний з понеділка по п’ятницю з 14:00 до 17:00

Nazywam się Miliard / One Billion Rising Poland 2018 – lista miejscowości

Nazywam się Miliard/ One Billion Rising 2018 – podajemy nazwę miejscowości, która podlinkowana jest do wydarzenia lub strony na Facebooku (jeśłi mają) oraz kontakt do organizatorki.

  1. Barciany
  2. Będzin
  3. Białogard
    Koordynatorka: Emilia Bury,  [email protected]
  4. Białystok
    Koordynatorka: Małgorzata Paszko, [email protected]
  5. Bielsko-Biała
    Koordynatorki: Alina Kula [email protected],  Anna Chęć [email protected]
  6. Biesiekierz
  7. Bobolice
    Koordynatorka: Natalia Oleksy, [email protected]
  8. Byczyna
    Koordynatorka: Marzena Świerczek, [email protected]
  9. Bydgoszcz
    Koordynacja: Magdalena Marcinkowska [email protected] i Piotr Sieńko [email protected]
  10. Bytom
    Koordynatorka: Joanna Stępień,  [email protected]
  11. Chełmno
  12. Chorzów
    Koordynatorka:  Anna Osadnik, [email protected]
  13. Choszczno
    Koordynatorka: Edyta Tyburczy-Kujawa
  14. Częstochowa
    Koordynatorka:  Patrycja Szlempo,  [email protected]
  15. Człuchów
    Koordynatorki:  Grażyna Radziemska, Krystyna Łuczycka,  [email protected]
  16. Darłowo
    Koordynatorka:  Justyna Pacuła-Woźniak, [email protected]
  17. Dąbrowa Górnicza
    Koordynatorka: Ewelina Madej, [email protected]
  18. Debrzno
    Koordynatorka:  Żaneta Sieg, [email protected]
  19. Elbląg
    Koordynatorka: Jadwiga Król
  20. Gdańsk
    Koordynatorka: [email protected]
  21. Gliwice
  22. Gorzów Wielkopolski
    Koordynatorka: Monika Twarogal, [email protected]
  23. Głogów
    Koordynatorka: Martyna Rybka, [email protected]
  24. Gołdap
    Koordynatorka: Stella Kramkowska, [email protected]
  25. Gryfino (13.02)
    Koordynatorka: Agnieszka Odachowska,  [email protected]
  26. Jastrzębie Zdrój
    Koordynatorka:  Ewelina Auguścik,  [email protected]
  27. Jawor
    Koordynatorka: Jadwiga Wojda-Elbrah, [email protected]
  28. Jędrzejów (13 lutego)
    Koordynatorka: Joanna Tkacz,  [email protected]
  29. Katowice
    Koordynatorka:  Barbara Kaczyńska, [email protected]
  30. Kielce
    Koordynatorka: Barbara Biskup, [email protected]
  31. Kiszkowo
  32. Konin
    Koordynatorka: Ewa Jeżak,  [email protected]
  33. Koszalin
    Koordynatorka: Dorota Róża Chałat, [email protected]
  34. Koło (10 lutego)
    Koordynatorka:  Ada Brzoska, [email protected]
  35. Kołobrzeg
    Koordynatorka: Izabela Zielińska, [email protected]
  36. Koziegłowy
  37. Kraków
    Koordynatorka: Olga Glińska, [email protected]
  38. Krosno
    Koordynatorka: Patricia Mitro, [email protected]
  39. Lesko
  40. Leszno
    Koordynatorka: Barbara Mroczkowska, [email protected]
  41. Lednogóra
  42. Lębork
    Koordynatorka: Patrycja Konkel, [email protected]
  43. Lublin
    Koordynatorka: Jolanta Prochowicz, [email protected]
  44. Łagiewniki
    Koordynatorka: Iazbela Beno, [email protected]
  45. Łowicz (13 lutego)
    Koordynatorka: Joanna Gałka Walczykiewicz
  46. Łódź
    Koordynatorka: Dagmara Janowicz, [email protected]
  47. Mielno
    Koordynatorka: Dorota Róża Chałat, [email protected]
  48. Miłomyn
  49. Mieroszów
  50. Mrągowo
  51. Niepołomice
    Koordynatorka: Anna Szreniawa, [email protected]
  52. Nowy Tomyśl
  53. Olkusz

    Koordynatorka: Magdalena Kubańska, [email protected]
  54. Olsztyn
    Koordynatorki: Monika Falej, Ewa Lankowska-Janus, [email protected];
  55. Opole
    Koordynatorka  Gosia Kulczycka, [email protected]
  56. Ostróda
  57. Ozimiek – woj opolskie (13 lutego)
    Koordynatorka: Anna Bereźnicka,  [email protected]
  58. Piła
    Koordynatorka:  Iwona Kamińska-Lech,  [email protected]
  59. Pobiedziska koło Poznania
  60. Podkowa Leśna
    Koordynatorka: Elżbieta Dybińska, [email protected]
  61. Poznań
    Koordynatorka Barbara Sinica, [email protected]
  62. Płock
    Koordynatorka: Monika Mioduszewska,  [email protected]
  63. Płońsk
    Koordynatorka: Edyta Gałecka, [email protected]
  64. Prostki
    Koordynatorka: Helena Penkiewicz, [email protected]
  65. Przemyśl
    Koordynatorka: Ania Mizgała, [email protected]
  66. Pyrzyce (13.02)
    Koordynatorka: Agnieszka Odachowska,  [email protected]
  67. Resko
    Koordynatorka: Iwona Lewandowska, [email protected]
  68. Ruciane Nida
  69. Ruda Śląska
    Koordynatorka: Ewa Chmielewska, [email protected]
  70. Rzeszów
    Koordynatorka: Patricia Mitro, [email protected]
  71. Rybnik
    Koordynatorka: Nahha Kustra, [email protected]
  72. Sanok
    Koordynatorka: Miranda Korzeniowska, [email protected]
  73. Skierniewice (13 lutego)
    Koordynatorka: Edyta  Lewandowska-Piwek, [email protected]
  74. Skoki
    Koordynatorka: Paulina Ciszak, [email protected]
  75. Sławno (13 lutego)
    Koordynatorka: Ewelina Stach, [email protected]
  76. Słupsk
    Koordynatorka: Danuta Wawrowska, [email protected]
  77. Sosnowiec
    Koordynatorka: Halina Sobańska, [email protected]
  78. Stargard
    Koordynatorka: Mariola Łada-Siwiec, [email protected]
  79. Stanomin (13 lutego)
  80. Strzegom
    Koordynatorka: Diana Szwed
  81. Szczecin (13 lutego)
    Koordynatorka: Bogna Czałczyńska, [email protected]
  82. Świętochłowice
    Koordynatorka:  Jadwiga Garbaciok
  83. Śrem
    Koordynatorka: Estera Pruchniewicz, [email protected]
  84. Tarnowskie Góry
  85. Tarnów
    Koordynatorka: Anna Burda, [email protected]
  86. Tomaszów Mazowiecki
    Koordynatorka: Agnieszka Łuczak, [email protected]
  87. Toruń
    Koordynatorka: Dominika Urzędowska, [email protected]
  88. Ustka
    Koordynatorka: Danuta Wawrowska, [email protected]
  89. Wadowice
    Koordynatorka: Magdalena Dubel, [email protected]
  90. Wałbrzych
    Koordynatorka: Elżbieta Polewska, [email protected]
  91. Warszawa
    Koordynatorka: Joanna Piotrowska, Fundacja Feminoteka, [email protected]
  92. Węgorzyno
    Koordynatorka: Monika Dobrzaniecka, [email protected]
  93. Wrocław
    Koordynatorka: Dorota Seweryn-Stawarz [email protected]
  94. Zabrze
    Koordynatorka:  Ewa Wnorowska,  [email protected]
  95. Zalewo (powiat Iława)
  96. Zawiercie
    Koordynatorka: Eliza Euri,  [email protected]
  97. Zduńska Wola
    Koordynaorka: Martyna Chwiałkowska-Fogel [email protected]
  98. Zgierz
    Koordynatorki:  Justyna Zielińska i Dominika Szaflik
  99. Zielona Góra
    Koordynatorka: Anita Kucharska-Dziedzic, [email protected]
  100. Żywiec
    Koordynatorka: Anna Piątek-Góra, [email protected]

oraz

Bruksela (6 lutego)

Udostępnij

Ostatnie wpisy