TELEFON DLA KOBIET DOŚWIADCZAJĄCYCH PRZEMOCY

Телефон для жінок, які зазнають насильства

CZYNNY PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK
OD 11.00 DO 19.00

Активний з понеділка по п’ятницю з 14:00 до 19:00

Szukaj
Close this search box.

Ostatnie wolne miejsca w grupie wsparcia dla kobiet nieheteroseksualnych „Gennema”

Stowarzysznie Lambda Warszawa serdecznie zaprasza do grupy wsparcia dla kobiet nieheteroseksualnych „Gennema”.

Celem grupy „Gennema” jest pogłębienie samoświadomości oraz zdobycie przez uczestniczki nowych źródeł wsparcia w grupie odniesienia. Dodatkowym efektem będzie zdobycie nowych umiejętności interpersonalnych oraz społecznych. Grupa nastawiona będzie na wzajemne udzielanie sobie wsparcia w kluczowych kwestiach związanych z coming-outem i dyskryminacją. Będzie to także możliwość otwartej rozmowy o związkach, samotności czy problemach w rodzinie lub w pracy.

Grupę prowadzić będą dwie psycholożki, które będą pomagać grupie w utrzymywaniu atmosfery akceptacji i wsparcia a uczestniczkom w bezpiecznym poznawaniu swoich silnych stron i pokonywaniu ograniczeń.
Do udziału zapraszamy wszystkie kobiety w wieku powyżej 25 lat.

Przeciwskazania:
· w grupie nie mogą brać udziału osoby uzależnione od alkoholu lub substancji psychoaktywnych,
· przeciwskazaniem do udziału w grupie jest psychoza oraz zaburzenia afektywne,
· w tej grupie nie mogą jednocześnie uczestniczyć dziewczyny będące parą lub przyjaciółkami.

Rekrutacja do grupy trwa do 15 stycznia. Zgłaszać można się za pośrednictwem telefonu zaufania (22 628 52 22 pon.- pt. 18:00-21:00) lub e-maila  [email protected].

Grupa działać będzie od stycznia do czerwca 2015, spotkanie odbywać się będą raz w tygodniu, w każdy wtorek w godzinach 19.00-20.30. Udział w grupie jest bezpłatny. Wszelkie informacje ujawniane przez uczestniczki w czasie rekrutacji oraz trwania grupy objęte są klauzulą poufności.
Grupa będzie miała charakter zamknięty, co oznacza, że po rekrutacji i pierwszym miesiącu adaptacyjnym nie będą do niej przyjmowane nowe osoby.
Wszystkie zainteresowane zapraszamy na rozmowę wstępną z psycholożkami prowadzącymi grupę.

Udostępnij

Ostatnie wpisy

Nie obwiniaj! Wspieraj

Dlaczego się tak ubrałaś? Dlaczego wracałaś sama? Dlaczego piłaś alkohol? Dlaczego nikomu nie powiedziałaś? Czemu się nie broniłaś? Chcesz mu zniszczyć życie? Te pytania to