TELEFON DLA KOBIET DOŚWIADCZAJĄCYCH PRZEMOCY

Телефон для жінок, які зазнають насильства

CZYNNY PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK
OD 11.00 DO 19.00

Активний з понеділка по п’ятницю з 14:00 до 19:00

Szukaj
Close this search box.

Pomorze. Dziewczynka latami była bita i gwałcona przez ojczyma

Przemoc wobec kobiet i dziewczynek6 lat trwał dramat nastolatki z jednej z pomorskich miejscowości. Dziewczyna była wielokrotnie gwałcona i molestowana. Oprawcą jest jej ojczym. Mężczyzna został już tymczasowo aresztowany – pisze Kuba Kaługa w serwisie rmf24.pl.

Z uwagi na dobro 19-latki i samego śledztwa, prokuratorzy nie chcą wiele mówić o sprawie. 54-letniemu mężczyźnie przedstawili na razie 3 zarzuty. Te o których mogę teraz mówić to zarzuty obcowania płciowego z małoletnią poniżej 15 roku życia i wielokrotnego zgwałcenia -mówi Kajetan Gościak, szef Prokuratury Rejonowej w Tczewie. Przyznaje także, że molestowanie i gwałty trwały w sumie przez mniej więcej 6 lat. Według naszych ustaleń, dochodziło do nich w różnych miejscach, także w domu w którym nastolatka mieszkała z matką i ojczymem (…)

Czytaj więcej na RMF24.pl, 06.11.2014 | fot. bitlanders.com

***

Platforma Obywatelska i PSL nadal nie przegłosowały Konwencji Rady Europy o zapobieganiu i zwalczaniu przemocy wobec kobiet i przemocy domowej.

Udostępnij

Ostatnie wpisy

Nie obwiniaj! Wspieraj

Dlaczego się tak ubrałaś? Dlaczego wracałaś sama? Dlaczego piłaś alkohol? Dlaczego nikomu nie powiedziałaś? Czemu się nie broniłaś? Chcesz mu zniszczyć życie? Te pytania to