TELEFON DLA KOBIET DOŚWIADCZAJĄCYCH PRZEMOCY

Телефон для жінок, які зазнають насильства

CZYNNY PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK
OD 11.00 DO 19.00

Активний з понеділка по п’ятницю з 14:00 до 19:00

Szukaj
Close this search box.

Uwaga! Feminoteka poszukuje wolontariuszek i wolontariuszy!

superfemka 1 procent

Uwaga! Poszukujemy wolontariuszek i wolontariuszy!

* Lubisz fundację Feminoteka i interesują Cię eventy feministyczne? Chciałabyś poznać ludzi, którzy mają podobne poglądy?

* Lubisz pisać, czytać, robić transparenty czy współorganizować wydarzenia? A może chciałabyś coś robić, ale jeszcze nie wiesz co?

Jeżeli masz w sobie chęć do działania i chciałabyś/chciałbyś poznać fundację Feminoteka, to przyjdź na spotkanie dla nowych wolontariuszek i wolontariuszy Feminoteki.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 29. stycznia o 18:00 w siedzibie Feminoteki (Mokotowska 29A, Warszawa)

Na spotkaniu dowiesz się, co robimy w Feminotece, jakie koordynujemy projekty i w jakich akcjach uczestniczymy. Jesteśmy też otwarte na Wasze pomysły!

W razie pytań piszcie do Joli Gawędy  i Oli Magryty, koordynatorek wolontariatu, na adres [email protected]

na facebooku: https://www.facebook.com/events/1591022691131169 

Jak dotrzeć do Feminoteki:
feminoteka_mapa

 

Rozwój wolontariatu w fundacji Feminoteka jest możliwy dzięki dofinansowaniu rozwoju instytucjonalnego w ramach Programu Obywatele dla Demokracji finansowanego z Funduszy EOG

norweskieloga200

*****

Na spotkaniu będą obecne przedstawicielki drużyny Chrząszczyki. Jeśli lubisz piłkę nożną i chciałabyś, żeby kobiecy futbol był tak samo popularny jak męski, chcesz, żeby ludzie mieli dostęp do wszystkich dyscyplin sportowych, niezależnie od płci, czy orientacji seksualnej, masz w sobie energię i siłę do działania – zapraszamy do Chrząszczyków!

Udostępnij

Ostatnie wpisy

Nie obwiniaj! Wspieraj

Dlaczego się tak ubrałaś? Dlaczego wracałaś sama? Dlaczego piłaś alkohol? Dlaczego nikomu nie powiedziałaś? Czemu się nie broniłaś? Chcesz mu zniszczyć życie? Te pytania to