TELEFON DLA KOBIET DOŚWIADCZAJĄCYCH PRZEMOCY

Телефон для жінок, які зазнають насильства

CZYNNY PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK
OD 11.00 DO 19.00

Активний з понеділка по п’ятницю з 14:00 до 19:00

Szukaj
Close this search box.

Warszawa. Grupa wsparcia i rozwoju dla matek małych dzieci

Fundacja Sto PociechFundacja Sto Pociech zaprasza do udziału w grupie wsparcia i rozwoju dla kobiet, mam małych dzieci. Termin: piątki, w godz. 10.00-13.00, od 26 września (cykl 20 spotkań po 3 godziny). Miejsce: Fundacja Sto Pociech, ul. Freta 20/24a Warszawa. Koszty udziału: 190 zł (zajęcia dofinansowane przez m. st. Warszawa).

Masz dwu-trzyletnie dziecko, albo dwoje, a może i troje dzieci… W każdym razie jakiś czas, jak to mówią – “siedzisz” już w domu. A może próbujesz dodatkowo łączyć pracę w domu z pracą zawodową? Nie wyrabiasz się z zadaniami, które na siebie wzięłaś.

Chciałaś radośnie odkrywać świat ze swoim maluchem, a tu coraz częściej dopada Cię rutyna i znużenie: spacer, zupa, zakupy… Jesteś zmęczona, wydaje Ci się, że życie jest gdzieś indziej, zaczynasz wątpić, czy do czegoś się jeszcze nadajesz… W wirze codziennych zdarzeń zastanawiasz się, kim właściwie jesteś? Gdzie jest Twoja droga? Czego pragniesz? Co dalej? Jeżeli chcesz spotkać się z kobietami na podobnym etapie życia – zapraszamy.

Mamy nadzieję, że te spotkania pozwolą Wam przystanąć, skierować uwagę na samą siebie, posłuchać innych kobiet, pomyśleć. Zadawać pytania i wspólnie szukać odpowiedzi. Zbierać siły. Chcemy usiąść i pogadać – jak baba z babą. Będziemy rozmawiać o tym, co dla Was żywe i ważne, co porusza i zastanawia. I poszukiwać autorskich przepisów na własną babską reanimację.

Źródło / więcej informacji o zapisach: NGO.pl, 02.09.2014

 

Udostępnij

Ostatnie wpisy

Nie obwiniaj! Wspieraj

Dlaczego się tak ubrałaś? Dlaczego wracałaś sama? Dlaczego piłaś alkohol? Dlaczego nikomu nie powiedziałaś? Czemu się nie broniłaś? Chcesz mu zniszczyć życie? Te pytania to