TELEFON DLA KOBIET DOŚWIADCZAJĄCYCH PRZEMOCY

Телефон для жінок, які зазнають насильства

CZYNNY PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK
OD 11.00 DO 19.00

Активний з понеділка по п’ятницю з 14:00 до 19:00

Szukaj
Close this search box.

Warsztaty majsterkowania dla Pań „We Can Do It” Feminoteka + Budles

Fundacja Feminoteka zaprasza na Warsztaty majsterkowania dla Pań ,,We Can Do It” 26. i 27. kwietnia. Warsztaty „We can do it” (Możemy to zrobić) mają na celu zachęcenie kobiet do praktycznej nauki wykonywania drobnych prac naprawczych w domu. Z naszego doświadczenia i przeprowadzeniu wcześniejszych tego typu warsztatów, że zapotrzebowanie na nie jest ogromne! 

W naszej kulturze kobiety zazwyczaj nie są uczone majsterkowania. W naszych domach, to chłopców zachęca się do tych czynności, dziewczynki zostają w kuchni z mamą. W efekcie jako dorosłe osoby nie potrafią i boją się dokonać najprostszych napraw w domu – przeciekający kran, przybicie gwoździa, wymiana kontaktu stanowi dla nich nie lada wyzwanie, a często problem nie do pokonania.

Warsztaty majsterkowania dla Pań „We Can Do It”, to coś więcej niż możliwość wysłuchania, zobaczenia i zadania pytań z hydrauliki, murarki, elektryki. To również możliwość realnego wypróbowania swych sił i przełamania wewnętrznych oporów i lęków np. przed wiertarką. Kobiety w przyjacielskiej przyjaznej atmosferze mogą dowiedzieć się również, jakich narzędzi potrzebują, do czego ich używać i jak je obsługiwać. Pomagamy też w zaplanowaniu kompleksowego remontu, uczymy jak rozmawiać z fachowcami i na co zwracać uwagę przy technicznym odbiorze.

Plan zajęć:https://docs.google.com/document/d/1bK0F8MCqJDC3vk1YiewMfgXg10iE1_xgceHJEzOa8Gs/edit?usp=sharing

Warsztaty odbędą sią 26 i 27 kwietnia o 11:00

Zgłoszenia: [email protected]
W temacie maila “warsztaty We can do it”
W zgłoszeniu prosimy o podanie terminów na które chcesz się zapisać. w mailu zwrotnym dostaniesz potwierdzenie i nr konta do wpłat.

Koszt: 35 zł za pojedyncze zajęcia
Wydarzenie na Facebooku
Prowadzenie: Budles- Kobieca Ekipa Remontowa

Udostępnij

Ostatnie wpisy

Nie obwiniaj! Wspieraj

Dlaczego się tak ubrałaś? Dlaczego wracałaś sama? Dlaczego piłaś alkohol? Dlaczego nikomu nie powiedziałaś? Czemu się nie broniłaś? Chcesz mu zniszczyć życie? Te pytania to