TELEFON DLA KOBIET DOŚWIADCZAJĄCYCH PRZEMOCY

Телефон для жінок, які зазнають насильства

CZYNNY PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK
OD 11.00 DO 19.00

Активний з понеділка по п’ятницю з 14:00 до 19:00

Szukaj
Close this search box.

Wolontariuszki i wolontariusze Feminoteki!

Niemal 60 osób przybyło na spotkanie dla nowych wolontariuszek i wolontariuszy  Feminoteki. Była moc!

Spotkanie odbyło się 29 stycznia 2015 w siedzibie fundacji. Po powitaniu zebranych przez Joannę Piotrowską, prezeskę Feminoteki  spotkanie prowadziły  Jola Gawęda i Aleksandra Magryta, koordynatorki wolontariatu. Krótko przedstawiono działalność Feminoteki, nasze projekty i plany. Następnie uczestniczki i uczestnicy spotkania, w rozdanych ankietach, mieli okazje sprecyzować swoje oczekiwania wobec wolontariatu, umiejętności, jakimi mogą się podzielić oraz zakresy działań, w których chcą uczestniczyć.

Mamy nadzieję, że odpowiadając na pytania z sali, udało nam się rozwiać wszelkie wątpliwości. Zdecydowane osoby od razu wpisały się do lutowego grafiku działań, pozostałe pozostają w kontakcie na naszej grupie mailingowej dla wolontariatu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym, widzieć Was w takim licznym gronie to wzruszenie i wzmocnienie, cieszymy się, że chcecie razem z nami działać, wspierać nas i razem pracować.

wolontariat fota

Jeżeli chcecie dołączyć do grupy wolontariackiej Feminoteki, zapraszamy :-).

W sprawie szczegółów piszcie do Joli Gawędy  i Oli Magryty, koordynatorek wolontariatu, na adres [email protected]

 

 

 

 

Rozwój wolontariatu w fundacji Feminoteka jest możliwy dzięki dofinansowaniu rozwoju instytucjonalnego w ramach projektu „To nie twoja wina! Stop przemocy wobec kobiet” z Programu Obywatele dla Demokracji z Funduszy EOG.

norweskieloga200

Udostępnij

Ostatnie wpisy

Nie obwiniaj! Wspieraj

Dlaczego się tak ubrałaś? Dlaczego wracałaś sama? Dlaczego piłaś alkohol? Dlaczego nikomu nie powiedziałaś? Czemu się nie broniłaś? Chcesz mu zniszczyć życie? Te pytania to