TELEFON DLA KOBIET DOŚWIADCZAJĄCYCH PRZEMOCY

Телефон для жінок, які зазнають насильства

CZYNNY PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK
OD 11.00 DO 19.00

Активний з понеділка по п’ятницю з 14:00 до 17:00

Wolontariuszki i wolontariusze Feminoteki!

Niemal 60 osób przybyło na spotkanie dla nowych wolontariuszek i wolontariuszy  Feminoteki. Była moc!

Spotkanie odbyło się 29 stycznia 2015 w siedzibie fundacji. Po powitaniu zebranych przez Joannę Piotrowską, prezeskę Feminoteki  spotkanie prowadziły  Jola Gawęda i Aleksandra Magryta, koordynatorki wolontariatu. Krótko przedstawiono działalność Feminoteki, nasze projekty i plany. Następnie uczestniczki i uczestnicy spotkania, w rozdanych ankietach, mieli okazje sprecyzować swoje oczekiwania wobec wolontariatu, umiejętności, jakimi mogą się podzielić oraz zakresy działań, w których chcą uczestniczyć.

Mamy nadzieję, że odpowiadając na pytania z sali, udało nam się rozwiać wszelkie wątpliwości. Zdecydowane osoby od razu wpisały się do lutowego grafiku działań, pozostałe pozostają w kontakcie na naszej grupie mailingowej dla wolontariatu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym, widzieć Was w takim licznym gronie to wzruszenie i wzmocnienie, cieszymy się, że chcecie razem z nami działać, wspierać nas i razem pracować.

wolontariat fota

Jeżeli chcecie dołączyć do grupy wolontariackiej Feminoteki, zapraszamy :-).

W sprawie szczegółów piszcie do Joli Gawędy  i Oli Magryty, koordynatorek wolontariatu, na adres [email protected]

 

 

 

 

Rozwój wolontariatu w fundacji Feminoteka jest możliwy dzięki dofinansowaniu rozwoju instytucjonalnego w ramach projektu „To nie twoja wina! Stop przemocy wobec kobiet” z Programu Obywatele dla Demokracji z Funduszy EOG.

norweskieloga200

Udostępnij

Ostatnie wpisy

Centrum 11.11 – oficjalna inauguracja

Choć jesteśmy tam od dobrych kilku miesięcy, to dopiero teraz była okazja, by zainaugurować działanie naszego Centrum 11.11. Świętowałyśmy równocześnie 17. urodziny Feminoteki, które obchodziłyśmy