TELEFON DLA KOBIET DOŚWIADCZAJĄCYCH PRZEMOCY

Телефон для жінок, які зазнають насильства

CZYNNY PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK
OD 11.00 DO 19.00

Активний з понеділка по п’ятницю з 14:00 до 19:00

Szukaj
Close this search box.

Żeńska drużyna bokserska z Toronto grozi interwencją na zlocie nawołującym do gwałtu

Autor tekstu: Carey O’Donnell

Źródło tekstu i zdjęć: Paper Mag

Tłumaczenie: Natalia Skoczylas

 

980x

(Zdjęcie wykonane przez fotografkę Metro News/Toronto, Liz Beddall)

Daryrush Valizedeh, bloger, który w zeszłym roku napisał przerażający wywód na temat legalizacji gwałtu, zaplanował na 6. lutego br. zgromadzenia na całym świecie (w Polsce – w Katowicach, Wrocławiu, Warszawie i w Gdańsku, przyp. tł.). Miałyby się one odbyć w ramach jego popierającej zgwałcenia organizacji „Return of the Kings” (czyli „Powrót Królów”) w 43 państwach.

Posługujący się pseudonimem „Roosh,” mizoginistyczny zwyrodnialec, który twierdzi, że “gwałcenie kobiet w przestrzeni prywatnej powinno być depenalizowane, by ofiary zyskiwały cenną naukę” obmyślił tajne spotkania dla podobnych sobie osób (poza kobietami, homo- lub transsekasualnymi mężczyznami), zebrania w miejskich parkach.

Jak panowie mają się rozpoznać? Jest specjalne hasło – pytanie:

“Czy wiesz, gdzie jest sklep zoologiczny?”

Pomysłodawca wymyślił, by później “mężczyźni” udali się w miejsce niedostępne dla szerszej widowni i przekuli wirtualne kontakty w “normalną znajomość”.

Protesty wobec tej odrażającej inicjatywy, petycje oraz wyrazy oburzenia ze strony różnych ugrupowań, polityków_czek (i w zasadzie wszystkich osób wykazujących poczucie sprawiedliwości) wzrastają z każdą godziną.

W reakcji na głosy sprzeciwu, Roosh na chwilę oderwał się od głaskania po własnym fiucie, by poinformować zwolenników o planowanej ofensywie.

 

980x (1)

 

„Póki co, wróg był w stanie pokazać swoją siłę przez izolowanie nas i atakowanie przez rozwrzeszczane grupki, ale my możemy obezwładnić tę taktykę przez liczebne pojawienie się 6 lutego. Będę wściekle egzekwował kary dla każdego, kto sprowokuje was publicznie tego dnia.”

Rzeczoną “karą” według Roosha ma być “sfilmowanie” feministek, które zaatakują ich zgromadzenia, by internetowe trolle mogły “rozszarpać” je w komentarzach.

Szczególnie jedna grupa wzięła sobie na cela Roosha i jego chłopców – to członkinie klubu bokserskiego złożonego tylko z kobiet: The Toronto Newgirls.

Ostrzegają entuzjastów gwałtu, że jeśli tylko pokażą się w sobotę, dziewczyny nie będą miały problemu ze znalezieniem miejsca spotkania i dosłownie wycisną z nich ten cały gnój. Namawiają także inne kobiety na świecie, by podążały tą drogą.

Rzeczniczka drużyny oświadczyła:

“Zdjęcia, które zostaną ujawnione w internecie, będą przedstawiały kobiety w rękawicach bokserskich i bla bla bla. Foty, na których będziemy, pokażą kobietom, że jedną z opcji jest bycie mocną. I myślę, że tego potrzeba, by przeciwstawić się temu dupkowi.”

Niech się odchrzani!

Mam nadzieję, że wiadomość wystraszy te niewydarzone istoty od dołączania się do akcji, ale jeśli w rezultacie kiedykolwiek dojdzie do starcia z użyciem przemocy, jestem w 100 % pewna, że będzie tam mnóstwo złamanych męskich nosów, w tym Roosha, chlipiącego w pozycji embrionalnej.

 

Od tłumaczki: Dzisiaj, 4 lutego, Daryrush Valizedeh oficjalnie odwołał spotkania organizacji Return of the Kings z powodu troski o bezpieczeństwo swoich sympatyków. O ironio.

Udostępnij

Ostatnie wpisy

Nie obwiniaj! Wspieraj

Dlaczego się tak ubrałaś? Dlaczego wracałaś sama? Dlaczego piłaś alkohol? Dlaczego nikomu nie powiedziałaś? Czemu się nie broniłaś? Chcesz mu zniszczyć życie? Te pytania to