TELEFON DLA KOBIET DOŚWIADCZAJĄCYCH PRZEMOCY

Телефон для жінок, які зазнають насильства

CZYNNY PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK
OD 11.00 DO 19.00

Активний з понеділка по п’ятницю з 14:00 до 19:00

Szukaj
Close this search box.

Formularz zgłoszeniowy na spotkanie organizatorek akcji Nazywam się Miliard/ OBR Poland

28-30.01.2022, Folwark Badowo Kłody koło Mszczonowa

PRZECZYTAJ ZANIM WYPEŁNISZ!

  • Liczba miejsc jest ograniczona. Dlatego na razie przyjmujemy  zgłoszenia po jednej osobie organizującej z danej grupy/miejscowości.  Ustalcie w grupie, kto Was będzie reprezentował/a.  Pozostałe osoby prosimy, by zaznaczyły opcję „lista rezerwowa”. Jeśli okaże się, że są jeszcze miejsca, natychmiast damy znać. 
  • Spotkanie odbędzie się  28-30 stycznia 2022 r. (piątek-niedziela) w Folwarku Badowo Kłody, niedaleko Mszczonowa, ok. 80 km od Warszawy.
  • Wypełnienie formularza oznacza, że przyjeżdżasz na 3 dni. To szalenie ważne, byś była z nami przez cały czas.
  • Mamy sporo rzeczy do zrobienia, więc bardzo zależy nam, by spotkanie zacząć w piątek ok. godziny 18.00.
  • W niedzielę też planujemy szkolenie, spotkanie zakończymy koło  godziny 15.00, więc weź to pod uwagę, ustalając swój wyjazd do domu. 
  • Jeśli nie masz samochodu i będziesz jechać w inny sposób – napisz o tym, zorganizujemy podwózkę do Badowa, nie ma z tym najmniejszego problemu.
  • Spotkanie jest w pełni finansowane w ramach projektu Antyprzemocowa Sieć Kobiet z Funduszy Norweskich. Pokrywamy wszystkie koszty: noclegu, wyżywienia, a także transportu. Opłacamy osoby prowadzące warsztaty i wykłady. W jego organizację wkładamy mnóstwo pracy i wysiłku, by w jego trakcie przekazać  Wam jak najwięcej wiedzy.
  • Liczba miejsc jest ograniczona, więc, jeśli się zgłosisz, bardzo ważne jest, byś na pewno przyjechała. Możesz odwołać swój udział na miesiąc przed spotkaniem, czyli do 28 grudnia. Wtedy mamy jeszcze czas, by ktoś przyjechała na Twoje miejsce. Odwołanie w ostatniej chwili zostanie uwzględnione tylko wtedy, jeśli nieobecność spowodowana będzie losowymi sytuacjami. W innym przypadku będziesz musiała zwrócić koszty pobytu i wyżywienia. Chyba że zaproponujesz zastępstwo. To jest OK.
  • Wysłanie zgłoszenia jest jednoznaczne z akceptacją powyższych informacji.
  • Na zgłoszenia czekamy do 30 września, do północy. Musimy  wiedzieć, jak jest nas dużo, by  w razie wolnych miejsc osoby z listy rezerwowej miały czas na zaklepanie sobie terminu. To dla nas wszystko ważne z powodów organizacyjnych.
Spotkanie organizatorek OBR Poland
Wyżywienie
Lista rezerwowa?
Oświadczam, że formularz wypełniłam osobiście i zapoznałam się z jego pełną treścią