ZESPÓŁ

ZESPÓŁ FUNDACJI

 

Agata Bzdyń 

Radczyni prawna, absolwentka prawa i stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, a także Wydziału Prawa, Nauk Politycznych i Zarządzania na Uniwersytecie w Strasbourgu, Francja. Od października 2012 r. do września 2016 r. pracowała w Europejskim Trybunale Praw Człowieka w Strasbourgu. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z funkcjonowaniem systemu ochrony praw człowieka w Europie oraz w ramach systemu ONZ. Od października 2016 r. prowadzi własną Kancelarię Radcy Prawnego w Warszawie. W Feminotece prowadzi konsultacje prawne.

AgnieszkaCzapczynskaAgnieszka Czapczyńska

Psychoterapeutka psychologii procesu, superwizorka przeciwdziałania przemocy w rodzinie Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, arteterapeutka, nauczycielka Jogi Kundalini. W Feminotece prowadzi konsultacje psychologiczne.

 

Karolina Domagalska

Reporterka pisząca o prawach kobiet, autorka podcastu „Coś na A, podcast o aborcji”. Z wykształcenia antropolożka i magistra gender studies, obecnie studentka bioetyki na UW. W Feminotece zajmuje się promocją oraz obsługą mediów społecznościowych, kontaktem z mediami i wydawnictwami. 

(Fot. Alina Gajdamowicz).

E-mail: karolinad[at]feminoteka.pl

 

Jola Gawęda 
Trenerka samoobrony i asertywności dla kobiet i dziewcząt WenDo, absolwentka Akademii Edukacji Antydyskryminacyjnej, Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie i Studium Pomocy Ofiarom Przemocy w Rodzinie, certyfikowana specjalistka ds. pomocy ofiarom przemocy (IPZ). W Feminotece jest konsultantką przy telefonie antyprzemocowym, prowadzi szkolenia i warsztaty, zajmuje się wolontariatem, programem kulturalnym i matronatami.
E-mail: jolantag[at]feminoteka.pl

 

Sylwia Kieszkowska
Psychoterapeutka psychologii procesu, trenerka rozwoju osobistego. Prowadzi terapie indywidualne, grupowe oraz warsztaty dla kobiet w ramach praktyki prywatnej oraz społecznej. W Feminotece prowadzi konsultacje psychologiczne.

 

 

 

Anna Kot-Mosakowska

Psychoterapeutka Psychologii Procesu, coach oraz trenerka rozwoju osobistego i zawodowego. Pracuje z kobietami od początku swojej kariery psychoterapeutycznej i coachingowej, prywatnie oraz w ramach różnych fundacji i projektów. Pomaga osobom dorosłym oraz parom będącym w kryzysie życiowym, doświadczającym depresji, lęku, zaburzeń nastroju, stresu, konfliktów, symptomów chorobowych, osobom w trudnych sytuacjach rodzinnych, potrzebującym zrozumieć swoje emocje, podjąć życiowe decyzje. W Feminotece prowadzi konsultacje psychologiczne.


Monika Milewska
Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UW. Specjalizuje się w prawie i postępowaniu karnym okresu międzywojennego. Ukończyła Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie. Zakochana w wiktoriańskiej Anglii, amerykańskiej prozie i czarno-białych filmach. W Feminotece koordynuje projekt “To nie Twoja wina! Stop przemocy wobec kobiet” oraz jest konsultantką przy telefonie antyprzemocowym.
E-mail: monikam[at]feminoteka.pl

 

Katarzyna Nowakowska

Psycholożka, tłumaczka języka angielskiego, ekonomistka. W polskim ruchu feministycznym od roku 1993. Doktorantka  Interdyscyplinarnych Studiów Doktoranckich Uniwersytetu SWPS w Warszawie. W Feminotece konsultantka przy telefonie antyprzemocowym, prowadzi także konsultacje psychologiczne.

E-mail: katarzynan[at]feminoteka.pl

 

Joanna Piotrowska
Założycielka Feminoteki. Prezeska zarządu fundacji. Pedagożka, andragożka, trenerka samoobrony i asertywności dla kobiet i dziewcząt WenDo, trenerka i ekspertka antydyskryminacyjna, równościowa i antyprzemocowa. Absolwentka Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz Studium Poradnictwa i Interwencji Kryzysowej  organizowanego przez Instytut Psychologii Zdrowia. W Feminotece stara się ogarnąć wszystko co się dzieje.
E-mail: joannap[at]feminoteka.pl

 

Dobry_wolontariatWOLONTARIAT

Osoby chętne do podjęcia wolontariatu lub praktyk w Feminotece zapraszamy do kontaktu z Jolą Gawędą (jolantag@feminoteka.pl)

11 komentarzy

  1. Jak można się z Państwem skontaktować w sprawie strony na FB na której dzieją sie złe rzeczy o dziewczętach z konkretnej szkoły?

    1. Szanowna Pani, jeśli chodzi o przemoc wobec dzieci najlepiej skontaktować się z Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę. Z naszej strony możemy zaproponować warsztaty WenDo dla dziewczyn, wzmacniające, podnoszące wiedzę na temat przeciwdziałania przemocy.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *