ZESPÓŁ

ZESPÓŁ FUNDACJI

AgnieszkaCzapczynskaAgnieszka Czapczyńska

Psychoterapeutka psychologii procesu, superwizorka przeciwdziałania przemocy w rodzinie Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, arteterapeutka, nauczycielka Jogi Kundalini. W Feminotece prowadzi konsultacje psychologiczne.

 

Jola Gawęda 
Trenerka samoobrony i asertywności dla kobiet i dziewcząt WenDo, studentka Wydziału Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii UW, absolwentka Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie. W Feminotece jest konsultantką przy telefonie antyprzemocowym, prowadzi szkolenia i warsztaty, zajmuje się wolontariatem, programem kulturalnym i matronatami.
E-mail: jolantag[at]feminoteka.pl

 

Urszula Grycuk
Prawniczka z doświadczeniem z zakresu praw człowieka zdobytym między innymi w Europejskim Trybunale Praw Człowieka i Europejskim Trybunale Sprawiedliwości Unii Europejskiej. Specjalizuje się w prawach kobiet, zwłaszcza w dziedzinie przeciwdziałania przemocy i praw reprodukcyjnych. Także psycholożka (coach) i tłumaczka z j. angielskiego i j. francuskiego. W Feminotece pracuje jako prawniczka i prowadzi konsultacje prawne dla kobiet doświadczających przemocy.

 

Anna Kot-Mosakowska

Psychoterapeutka Psychologii Procesu, coach ICC oraz trenerka rozwoju osobistego i zawodowego. Pracuje z kobietami od początku swojej kariery psychoterapeutycznej i coachingowej prywatnie oraz w ramach różnych fundacji oraz projektów. W Feminotece prowadzi konsultacje psychologiczne.

 

 


Monika Milewska
Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UW. Specjalizuje się w prawie i postępowaniu karnym okresu międzywojennego. Ukończyła Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie. Zakochana w wiktoriańskiej Anglii, amerykańskiej prozie i czarno-białych filmach. W Feminotece koordynuje projekt “To nie Twoja wina! Stop przemocy wobec kobiet” oraz jest konsultantką przy telefonie antyprzemocowym.
E-mail: monikam[at]feminoteka.pl

 

 

Joanna Piotrowska
Założycielka Feminoteki. Prezeska zarządu fundacji. Pedagożka, andragożka, trenerka samoobrony i asertywności dla kobiet i dziewcząt WenDo, trenerka i ekspertka antydyskryminacyjna, równościowa i antyprzemocowa. Absolwentka Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz Studium Poradnictwa i Interwencji Kryzysowej  organizowanego przez Instytut Psychologii Zdrowia. W Feminotece stara się ogarnąć wszystko co się dzieje.
E-mail: joannap[at]feminoteka.pl

 

feminoNatalia Skoczylas

Absolwentka Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie. Była stażystka w Obserwatorium Równości Płci Instytutu Spraw Publicznych. W Feminotece zajmuje się koordynacją projektów międzynarodowych, jest konsultantką przy telefonie antyprzemocowym, towarzyszy klientkom w rozprawach sądowych, prowadzi warsztaty przygotowujące do procesu sądowego w obszarze przemocy oraz z zakresu przeciwdziałania przemocy seksualnej. Edukatorka projektu #sexedpl. Członkini Porozumienia Kobiet 8 Marca.
E-mail: natalias[at]feminoteka.pl

 

Dobry_wolontariatWOLONTARIAT

Osoby chętne do podjęcia wolontariatu lub stażu w Feminotece zapraszamy do kontaktu z Jolą Gawędą (jolantag@feminoteka.pl)

6 komentarzy

  1. Jak można się z Państwem skontaktować w sprawie strony na FB na której dzieją sie złe rzeczy o dziewczętach z konkretnej szkoły?

    1. Szanowna Pani, jeśli chodzi o przemoc wobec dzieci najlepiej skontaktować się z Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę. Z naszej strony możemy zaproponować warsztaty WenDo dla dziewczyn, wzmacniające, podnoszące wiedzę na temat przeciwdziałania przemocy.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *