ZESPÓŁ

ZESPÓŁ FUNDACJI

AgnieszkaCzapczynskaAgnieszka Czapczyńska

Psychoterapeutka psychologii procesu, superwizorka przeciwdziałania przemocy w rodzinie Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, arteterapeutka, nauczycielka Jogi Kundalini. W Feminotece prowadzi konsultacje psychologiczne.

 

Jola Gawęda 
Trenerka samoobrony i asertywności dla kobiet i dziewcząt WenDo, studentka Wydziału Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii UW, absolwentka Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie. W Feminotece jest konsultantką przy telefonie antyprzemocowym, prowadzi szkolenia i warsztaty, zajmuje się wolontariatem, programem kulturalnym i matronatami.
E-mail: jolantag[at]feminoteka.pl

 

Urszula Grycuk
Prawniczka z doświadczeniem z zakresu praw człowieka zdobytym między innymi w Europejskim Trybunale Praw Człowieka i Europejskim Trybunale Sprawiedliwości Unii Europejskiej. Specjalizuje się w prawach kobiet, zwłaszcza w dziedzinie przeciwdziałania przemocy i praw reprodukcyjnych. Także psycholożka (coach) i tłumaczka z j. angielskiego i j. francuskiego. W Feminotece pracuje jako prawniczka i prowadzi konsultacje prawne dla kobiet doświadczających przemocy.

 

Anna Kot-Mosakowska

Psychoterapeutka Psychologii Procesu, coach ICC oraz trenerka rozwoju osobistego i zawodowego. Pracuje z kobietami od początku swojej kariery psychoterapeutycznej i coachingowej prywatnie oraz w ramach różnych fundacji oraz projektów. W Feminotece prowadzi konsultacje psychologiczne.

 

 


Monika Milewska
Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UW. Specjalizuje się w prawie i postępowaniu karnym okresu międzywojennego. Ukończyła Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie. Zakochana w wiktoriańskiej Anglii, amerykańskiej prozie i czarno-białych filmach. W Feminotece koordynuje projekt “To nie Twoja wina! Stop przemocy wobec kobiet” oraz jest konsultantką przy telefonie antyprzemocowym.
E-mail: monikam[at]feminoteka.pl

 

 

Joanna Piotrowska
Założycielka Feminoteki. Prezeska zarządu fundacji. Pedagożka, andragożka, trenerka samoobrony i asertywności dla kobiet i dziewcząt WenDo, trenerka i ekspertka antydyskryminacyjna, równościowa i antyprzemocowa. Absolwentka Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz Studium Poradnictwa i Interwencji Kryzysowej  organizowanego przez Instytut Psychologii Zdrowia. W Feminotece stara się ogarnąć wszystko co się dzieje.
E-mail: joannap[at]feminoteka.pl

 

feminoNatalia Skoczylas

Absolwentka Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie. Była stażystka w Obserwatorium Równości Płci Instytutu Spraw Publicznych. W Feminotece zajmuje się koordynacją projektów międzynarodowych, jest konsultantką przy telefonie antyprzemocowym, towarzyszy klientkom w rozprawach sądowych, prowadzi warsztaty przygotowujące do procesu sądowego w obszarze przemocy oraz z zakresu przeciwdziałania przemocy seksualnej. Edukatorka projektu #sexedpl. Członkini Porozumienia Kobiet 8 Marca.
E-mail: natalias[at]feminoteka.pl

 

Dobry_wolontariatWOLONTARIAT

Osoby chętne do podjęcia wolontariatu lub stażu w Feminotece zapraszamy do kontaktu z Jolą Gawędą (jolantag@feminoteka.pl)

4 komentarze

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *