TELEFON DLA KOBIET DOŚWIADCZAJĄCYCH PRZEMOCY

Телефон для жінок, які зазнають насильства

CZYNNY PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK
OD 11.00 DO 19.00

Активний з понеділка по п’ятницю з 14:00 до 17:00

KONTAKT

Adres:

Fundacja Feminoteka
ul. Konrada Guderskiego 3/96 (klatka IV)
03-982 Warszawa

Telefon przeciwprzemocowy dla kobiet doświadczających przemocy (w tym kobiet transseksualnych)

 888 88 33 88 

czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00-19.00

Jeśli chcesz finansowo wesprzeć działalność Feminoteki, możesz zrobić to przekazując darowiznę na rzecz Fundacji na konto (darowiznę można odliczyć sobie od podatku!):

Fundacja Feminoteka
ul. Konrada Guderskiego 3/96
03-982 Warszawa
ING BSK S.A.
68 1050 1038 1000 0022 9768 3522

BIURO FUNDACJI JEST CZYNNE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU  W GODZINACH 10.00-16.00
Telefon do biura 695 223 184
Kontakt z zespołem:
Katarzyna Grzechnik (sklepSamo Dobro.pl)
e-mail: katarzynag@feminoteka.pl
Karolina Domagalska (promocja, media społecznościowe, kontakt z mediami i wydawnictwami)
e-mail: karolinad@feminoteka.pl
Jolanta Gawęda (koordynacja projektów prouchodźczych, staże i wolontariat, WenDo)
e-mail: jolantag@feminoteka.pl
Monika Milewska (koordynatorka projektów przeciwprzemocowych, telefonu dla kobiet doświadczających przemocy)
e-mail: monikam@feminoteka.pl
Katarzyna Nowakowska (osoba pierwszego kontaktu przy telefonie przeciwprzemocowym)
e-mail: katarzynan@feminoteka.pl
Joanna Piotrowska (prezeska fundacji)
e-mail: joannap@feminoteka.pl
Anna Wiatrowska (promocja, media społecznościowe, kontakt z mediami i wydawnictwami)
e-mail: annaw@feminoteka.pl
Marta Żbikowksa (koordynacja biura, kontakt z mediami)
e-mail: martaz@feminoteka.pl

Udostępnij

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Ostatnie wpisy