TELEFON DLA KOBIET DOŚWIADCZAJĄCYCH PRZEMOCY

Телефон для жінок, які зазнають насильства

CZYNNY PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK
OD 11.00 DO 19.00

Активний з понеділка по п’ятницю з 14:00 до 19:00

Szukaj
Close this search box.

20 października | Forum Przedsiębiorczych Mam: Praca i macierzyństwo „bez lukru”

FPM_LOGO

Kiedy: 20.10.2016, godz. 10:00-15:00

Gdzie: M65 przy ul. Mińskiej 65 w Warszawie

Bilety: http://forummam.pl/

Fundacja Feminoteka poleca spotkanie z cyklu Forum Przedsiębiorczych Mam, które odbędzie się 20 października w Warszawie. Temat spotkania to „Praca i Macierzyństwo bez lukru”. Spotkanie jest organizowane przez Klub Przedsiębiorczych Mam i Fundację Be Proactive.

Forum Przedsięborczych Mam to cykliczne wydarzenie organizowane przez Klub Przedsiębiorczych Mam i Fundację Be Proactive. Na konferencji, która odbędzie się w 20 października postaramy się odpowiedzieć na pytanie: Jak rzeczywiście wygląda łączenie pracy i macierzyństwa w praktyce? Jakie emocje targają matkami, które zakładają swój własny biznes? Jak, nie rozciągając doby, pogodzić opiekę nad dziećmi z obowiązkami zawodowymi?

Forum Przedsiębiorczych Mam to:

• inspirujące historie mam, które odniosły sukces w różnym wymiarze,
• wykłady i konkretna wiedza z zakresu marketingu, planowania swojej ścieżki kariery, sprzedaży oraz zarządzania czasem,
• warsztaty coachingowe, czyli grupy wspólnego poszukiwania właściwej drogi i wspierania się na niej,
• networking, czyli niepowtarzalna szansa na spotkanie innych mam w podobnej sytuacji i nawiązanie z nimi kontaktów biznesowych.

FPM_prelegentki

Na Forum można przyjść z dzieckiem! Będzie przygotowany specjalny kącik z dywanem i zabawkami. Dla tych mam, które nie mogą przyjść, przewidywana jest również bezpłatna transmisja online.

Udostępnij

Ostatnie wpisy

Nie obwiniaj! Wspieraj

Dlaczego się tak ubrałaś? Dlaczego wracałaś sama? Dlaczego piłaś alkohol? Dlaczego nikomu nie powiedziałaś? Czemu się nie broniłaś? Chcesz mu zniszczyć życie? Te pytania to