TELEFON DLA KOBIET DOŚWIADCZAJĄCYCH PRZEMOCY

Телефон для жінок, які зазнають насильства

CZYNNY PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK
OD 11.00 DO 19.00

Активний з понеділка по п’ятницю з 14:00 до 19:00

Szukaj
Close this search box.

Lambda wspiera naszą zbiórkę!

Niezwykle nam miło, że stowarzyszenie Lambda wsparło naszą akcję pomagam.pl/stopprzemocy, gdzie zbieramy fundusze na naszą antyprzemocową działalność.

Na swojej stronie na Facebooku jej przedstawicielki i przedstawiciele Lambdy Warszawa napisali tak:

„Od 10 lat Fundacja Feminoteka wspiera nie tylko kobiety doświadczające przemocy, ale z zapałem stoi razem z innymi organizacjami, w tym z Lambdą Warszawa, ramię w ramię na Manifach, paradach i protestach. Teraz zespół Feminoteki potrzebuje naszego wsparcia. Chętnie dołączymy do zbiórki, która trwa na portalu pomagam.pl/stopprzemocy. Za zebraną kwotę zostaną sfinansowane: całoroczne działanie telefonu pomocowego, wsparcie psychologiczno-prawne dla kobiet doświadczających przemocy, grupa wsparcia i utrzymanie lokalu. Działają już 10 lat, mamy nadzieję, że dzięki akcji będą mogły jeszcze dużo dobrego zrobić. A oto zdjęcie naszego zespołu Lambdy Warszawa – razem wspieramy działania Fundacja Feminoteka.”

lambda

BAAARDZO DZIĘKUJEMY!

Zespół Feminoteki

Udostępnij

Ostatnie wpisy

Nie obwiniaj! Wspieraj

Dlaczego się tak ubrałaś? Dlaczego wracałaś sama? Dlaczego piłaś alkohol? Dlaczego nikomu nie powiedziałaś? Czemu się nie broniłaś? Chcesz mu zniszczyć życie? Te pytania to