TELEFON DLA KOBIET DOŚWIADCZAJĄCYCH PRZEMOCY

Телефон для жінок, які зазнають насильства

CZYNNY PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK
OD 11.00 DO 19.00

Активний з понеділка по п’ятницю з 14:00 до 19:00

Szukaj
Close this search box.

Ministra Kultury nagrodziła działałność grupy Teraz Poliż!

teraz_poliz_logoDotychczasowy dorobek twórczy Grupy Artystycznej Teraz Poliż oraz działania na rzecz praw kobiet zostały docenione przez Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Nagrodę okolicznościową z inicjatywy własnej przyznała grupie za całokształt działalności minister Małgorzata Omilanowska.

Grupa Artystyczna TERAZ POLIŻ to profesjonalna kobieca grupa teatralna, której działalność skupia się na tematyce związanej z kobietami i kobiecością. W spektaklach realizowanych przez grupę poruszane są kwestie równouprawnienia, wykluczenia i przemocy, dyskryminacji, płci i jej społecznego postrzegania.

– Cieszymy się bardzo, że nasza praca została doceniona – takie wyróżnienie jest dla nas naprawdę ważne – mówi Dorota Glac, prezeska Stowarzyszenia Grupa Artystyczna TERAZ POLIŻ. Dzięki tej nagrodzie będziemy mogły pokryć część kosztów produkcji naszego nowego spektaklu, który realizujemy z fińską grupą Blaue Frau.

Do 18 grudnia trwa kampania crowdfundingowa na portalu polapotrafi.pl. W tym czasie musimy grupa chce zebrać 12 000 zł, żeby móc zorganizować polską premierę spektaklu WHENEVER THERE ARE PEOPLE TO DANCE, UNTIL THAN WE’RE GONNA.

Źródło: e-teatr, Teraz Poliż

Udostępnij

Ostatnie wpisy

Nie obwiniaj! Wspieraj

Dlaczego się tak ubrałaś? Dlaczego wracałaś sama? Dlaczego piłaś alkohol? Dlaczego nikomu nie powiedziałaś? Czemu się nie broniłaś? Chcesz mu zniszczyć życie? Te pytania to