TELEFON DLA KOBIET DOŚWIADCZAJĄCYCH PRZEMOCY

Телефон для жінок, які зазнають насильства

CZYNNY PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK
OD 11.00 DO 19.00

Активний з понеділка по п’ятницю з 14:00 до 19:00

Szukaj
Close this search box.

Prace konserwacyjne trwają – w Feminotece będzie jeszcze piękniej!

W Feminotece trwają drobne prace konserwacyjne. Nareszcie drugi kibelek działa! Kontakty naprawione i wszystkie działają (kable już się nie będa plątać po całej podłodze), pan Jerzy kończy niedoróbki malarskie, usunął także znad dzrwi do toalety brzydki ślad od zalania z powodu dziurawego dachu. No i mamy dwa dodatkowe biurka :-).

Oczywiście, swoim torem toczą się dzialania merytoryczne: prowadzimy telefon interwencyjny dla kobiet doświadczajacych przemocy (731 731 551, czynny we wtorki, środy i czwartki od 13.00 do 19.00 ), prowadzone są bezpłtane porady prawne i psychologiczne , a grupa wsparcia spotyka się regularnie.

W weekend odbędzie sie juz trzeci warsztat WenDo – samoobrona i asertywność dla kobiet. Chętnych na warsztaty było trzy razy więcej niż miejsc, ale we wrześniu i październiku odbędą się kolejne. Wkrótce podamy terminy!

Już niebawem zamieścimy także listę tematów i terminy debat w ramach Akademii Praw Kobiet, podczas których nieco inaczej chcemy spojrzeć na problematykę przemocy wobec kobiet. Wykładać będą wybitne specjalistki/ specjaliści z tej dziedziny.

A wszystko to dzięki projektowi :

to nie twoja wina

Udostępnij

Ostatnie wpisy

Nie obwiniaj! Wspieraj

Dlaczego się tak ubrałaś? Dlaczego wracałaś sama? Dlaczego piłaś alkohol? Dlaczego nikomu nie powiedziałaś? Czemu się nie broniłaś? Chcesz mu zniszczyć życie? Te pytania to

Punkt pomocy dla kobiet po gwałcie

FUNDACJA FEMINOTEKA wspiera kobiety po doświadczeniu przemocy, zwłaszcza seksualnej. Wiemy, że pierwszy kontakt z nami może wymagać odwagi, dlatego zapewniamy, że gdy do nas zadzwonisz,