Nazywam się Miliard / One Billion Rising Poland 2018 – lista miejscowości

Nazywam się Miliard/ One Billion Rising 2018 – podajemy nazwę miejscowości, która podlinkowana jest do wydarzenia lub strony na Facebooku (jeśłi mają) oraz kontakt do organizatorki.

  1. Barciany
  2. Będzin
  3. Białogard
    Koordynatorka: Emilia Bury,  emiliabury@op.pl
  4. Białystok
    Koordynatorka: Małgorzata Paszko, m.paszko@tomasconsulting.com
  5. Bielsko-Biała
    Koordynatorki: Alina Kula alina.kula@pozytywnezmiany.org,  Anna Chęć anna@pozytywnezmiany.org
  6. Biesiekierz
  7. Bobolice
    Koordynatorka: Natalia Oleksy, natalia2121213@wp.pl
  8. Byczyna
    Koordynatorka: Marzena Świerczek, marzena.swierczek@wp.pl
  9. Bydgoszcz
    Koordynacja: Magdalena Marcinkowska m_marcinkowska@gazeta.pl i Piotr Sieńko piotr.sienko93@gmail.com
  10. Bytom
    Koordynatorka: Joanna Stępień,  nube@interia.pl
  11. Chełmno
  12. Chorzów
    Koordynatorka:  Anna Osadnik, ao85@op.pl
  13. Choszczno
    Koordynatorka: Edyta Tyburczy-Kujawa
  14. Częstochowa
    Koordynatorka:  Patrycja Szlempo,  pasjadozycia@gmail.com
  15. Człuchów
    Koordynatorki:  Grażyna Radziemska, Krystyna Łuczycka,  luczycki@wp.pl
  16. Darłowo
    Koordynatorka:  Justyna Pacuła-Woźniak, pysia2210@wp.pl
  17. Dąbrowa Górnicza
    Koordynatorka: Ewelina Madej, eaimagine@gmail.com
  18. Debrzno
    Koordynatorka:  Żaneta Sieg, zaneta15czl@wp.pl
  19. Elbląg
    Koordynatorka: Jadwiga Król
  20. Gdańsk
    Koordynatorka: trojmiejskiedziewuchy@gmail.com
  21. Gliwice
  22. Gorzów Wielkopolski
    Koordynatorka: Monika Twarogal, lagorawt@wp.pl
  23. Głogów
    Koordynatorka: Martyna Rybka, martyna.rybka@gmail.com
  24. Gołdap
    Koordynatorka: Stella Kramkowska, stelmart1@wp.pl
  25. Gryfino (13.02)
    Koordynatorka: Agnieszka Odachowska,  agnieszka.centrumrozwoju@gmail.com
  26. Jastrzębie Zdrój
    Koordynatorka:  Ewelina Auguścik,  ewen_2@o2.pl
  27. Jawor
    Koordynatorka: Jadwiga Wojda-Elbrah, jadwiga.wojda@poczta.onet.pl
  28. Jędrzejów (13 lutego)
    Koordynatorka: Joanna Tkacz,  aienkatk@wp.pl
  29. Katowice
    Koordynatorka:  Barbara Kaczyńska, 123bkaczynska@wp.pl
  30. Kielce
    Koordynatorka: Barbara Biskup, barbara.biskup83@gmail.com
  31. Kiszkowo
  32. Konin
    Koordynatorka: Ewa Jeżak,  ejezak@poczta.onet.pl
  33. Koszalin
    Koordynatorka: Dorota Róża Chałat, dorotachalat@gmail.com
  34. Koło (10 lutego)
    Koordynatorka:  Ada Brzoska, abrzoska@interia.pl
  35. Kołobrzeg
    Koordynatorka: Izabela Zielińska, iza100@autograf.pl
  36. Koziegłowy
  37. Kraków
    Koordynatorka: Olga Glińska, olga@machinafotografika.pl
  38. Krosno
    Koordynatorka: Patricia Mitro, prawnikon@op.pl
  39. Lesko
  40. Leszno
    Koordynatorka: Barbara Mroczkowska, bmroczkowska@wp.pl
  41. Lednogóra
  42. Lębork
    Koordynatorka: Patrycja Konkel, leborskiedziewuchy@wp.pl
  43. Lublin
    Koordynatorka: Jolanta Prochowicz, jolanta.prochowicz@gmail.com
  44. Łagiewniki
    Koordynatorka: Iazbela Beno, Iza.beno@gokbis.pl
  45. Łowicz (13 lutego)
    Koordynatorka: Joanna Gałka Walczykiewicz
  46. Łódź
    Koordynatorka: Dagmara Janowicz, lodz@nazywamsiemiliard.pl
  47. Mielno
    Koordynatorka: Dorota Róża Chałat, dorotachalat@gmail.com
  48. Miłomyn
  49. Mieroszów
  50. Mrągowo
  51. Niepołomice
    Koordynatorka: Anna Szreniawa, annaszr@gmail.com
  52. Nowy Tomyśl
  53. Olkusz

    Koordynatorka: Magdalena Kubańska, magdalena.kubanska@op.pl
  54. Olsztyn
    Koordynatorki: Monika Falej, Ewa Lankowska-Janus, monika.fika.olsztyn@gmail.com;
  55. Opole
    Koordynatorka  Gosia Kulczycka, mir.inicjatywy@gmail.com
  56. Ostróda
  57. Ozimiek – woj opolskie (13 lutego)
    Koordynatorka: Anna Bereźnicka,  bereznickaanna@gmail.com
  58. Piła
    Koordynatorka:  Iwona Kamińska-Lech,  kongrespila@wp.pl
  59. Pobiedziska koło Poznania
  60. Podkowa Leśna
    Koordynatorka: Elżbieta Dybińska, elzbieta.dybinska@gmail.com
  61. Poznań
    Koordynatorka Barbara Sinica, barbara.sinica@gmail.com
  62. Płock
    Koordynatorka: Monika Mioduszewska,  mioduszewska.monika@gmail.com
  63. Płońsk
    Koordynatorka: Edyta Gałecka, edytag3@op.pl
  64. Prostki
    Koordynatorka: Helena Penkiewicz, naszeprostki@gmail.com
  65. Przemyśl
    Koordynatorka: Ania Mizgała, gradzinka69@o2.pl
  66. Pyrzyce (13.02)
    Koordynatorka: Agnieszka Odachowska,  agnieszka.centrumrozwoju@gmail.com
  67. Resko
    Koordynatorka: Iwona Lewandowska, awona1@gazeta.pl
  68. Ruciane Nida
  69. Ruda Śląska
    Koordynatorka: Ewa Chmielewska, ewamariachmielewska@gmail.com
  70. Rzeszów
    Koordynatorka: Patricia Mitro, prawnikon@op.pl
  71. Rybnik
    Koordynatorka: Nahha Kustra, hanna.kustra@o2.pl
  72. Sanok
    Koordynatorka: Miranda Korzeniowska, miranda.sanok@gmail.com
  73. Skierniewice (13 lutego)
    Koordynatorka: Edyta  Lewandowska-Piwek, e.lewandowska-piwek@esteticfitness.pl
  74. Skoki
    Koordynatorka: Paulina Ciszak, pciszak@fal.org.pl
  75. Sławno (13 lutego)
    Koordynatorka: Ewelina Stach, ewelka076@wp.pl
  76. Słupsk
    Koordynatorka: Danuta Wawrowska, kobiecyslupsk@wp.pl
  77. Sosnowiec
    Koordynatorka: Halina Sobańska, sobanska.halina1@gmail.com
  78. Stargard
    Koordynatorka: Mariola Łada-Siwiec, Jolalada@interia.pl
  79. Stanomin (13 lutego)
  80. Strzegom
    Koordynatorka: Diana Szwed
  81. Szczecin (13 lutego)
    Koordynatorka: Bogna Czałczyńska, bognacz@hot.pl
  82. Świętochłowice
    Koordynatorka:  Jadwiga Garbaciok
  83. Śrem
    Koordynatorka: Estera Pruchniewicz, srem@fal.org.pl
  84. Tarnowskie Góry
  85. Tarnów
    Koordynatorka: Anna Burda, ani_01@tlen.pl
  86. Tomaszów Mazowiecki
    Koordynatorka: Agnieszka Łuczak, aluczak@kongreskobiet.pl
  87. Toruń
    Koordynatorka: Dominika Urzędowska, dominika.urzedowska@gmail.com
  88. Ustka
    Koordynatorka: Danuta Wawrowska, kobiecyslupsk@wp.pl
  89. Wadowice
    Koordynatorka: Magdalena Dubel, magdalena.dubel@gmail.com
  90. Wałbrzych
    Koordynatorka: Elżbieta Polewska, ela1polewska@gmail.com
  91. Warszawa
    Koordynatorka: Joanna Piotrowska, Fundacja Feminoteka, joannap@feminoteka.pl
  92. Węgorzyno
    Koordynatorka: Monika Dobrzaniecka, monika1975@vp.pl
  93. Wrocław
    Koordynatorka: Dorota Seweryn-Stawarz dstawarz@kancelaria-wroclaw.com
  94. Zabrze
    Koordynatorka:  Ewa Wnorowska,  emarbo@tlen.pl
  95. Zalewo (powiat Iława)
  96. Zawiercie
    Koordynatorka: Eliza Euri,  osys.beata@gmail.com
  97. Zduńska Wola
    Koordynaorka: Martyna Chwiałkowska-Fogel chwialko@gmail.com
  98. Zgierz
    Koordynatorki:  Justyna Zielińska i Dominika Szaflik
  99. Zielona Góra
    Koordynatorka: Anita Kucharska-Dziedzic, anitakd@interia.pl
  100. Żywiec
    Koordynatorka: Anna Piątek-Góra, anciap22@gmail.com

oraz

Bruksela (6 lutego)