TELEFON DLA KOBIET DOŚWIADCZAJĄCYCH PRZEMOCY

Телефон для жінок, які зазнають насильства

CZYNNY PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK
OD 11.00 DO 19.00

Активний з понеділка по п’ятницю з 14:00 до 17:00

Baza Koordynatorek „Nazywam się Miliard”

Konin, wielkopolskie
Ewa Jeżak
 
Prezeska Stowarzyszenia Koniński Kongres Kobiet
fotka
Była dwie kadencje przewodnicząca Rady Działalności Pożytku Publicznego. Potrafi pozyskiwać fundusze na organizacje różnych działań, pisanie drobnych, lokalnych projektów. Jej pasją jest grzybiarstwo i serowarstwo.

Kompetencje:

Wykształcenie marketing i zarządzanie. Wiele lat pracy z ludźmi ma za sobą ( jako przedstawicielka handlowa), w OHP współpraca z młodzieżą, koordynacja działań. Współpraca z MOPREm, z policją, z grupa interdyscyplinarną, organizacjami pomagającymi zwalczac nałóg alkoholowy. Ma wiedze gdzie kierować ofiary przemocy. Mocna współpraca z samorządem lokalnym, z organizacjami zajmującymi sie pomoca osobom doświadczającym przemocy (rejon wielkopolska wschodnia). Kończyła szkołę liderów.

Pasje, zainteresowania:

Potrafi pozyskiwać fundusze na organizacje róznychd ziałań, pisanie drobnych, lokalnych projektów. Grzybiarstwo, serowarstwo - pasje.

Inne informacje:

Dobrze zorganizowana,obowiązkowa, ułożona, niezawodna. Jest w komisji przydzielania lokali socjalnych i komunalnych (ma wpływ pewien na pomoc w tej kwestii kobietom na swoim terenie). Była wiceprzewodniczącą Rady Gminy.

Dodatkowe dane kontaktowe:

-- brak informacji --

Udostępnij

Ostatnie wpisy

Wystawa 💛💙 888 88 79 88💛💙

Fundacja Feminoteka we współpracy z agencją Feeders rusza w świat, by pokazać, jak ważny jest głos osób, które doświadczyły przemocy i pokazuje, jakiej pomocy udziela