TELEFON DLA KOBIET DOŚWIADCZAJĄCYCH PRZEMOCY

Телефон для жінок, які зазнають насильства

CZYNNY PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK
OD 11.00 DO 19.00

Активний з понеділка по п’ятницю з 14:00 до 19:00

Szukaj
Close this search box.

Gdańsk: Sprawca ataku na ciężarną poszukiwany

Zatrzymanie sprawcy ataku na ciężarną kobietę w Gdańsku jest tylko kwestią czasu – zapewnia policja. Wczoraj w biały dzień na Oruni Górnej nieznany sprawca bez powodu uderzył ją dłonią w twarz. Kobieta przewróciła się w krzaki, sprawca spokojnie odszedł.

Jak zeznała pokrzywdzona, mężczyzna niczym się nie wyróżniał. Ma około 35 lat, jest średniej budowy ciała blondynem z wyraźnymi zakolami. Ubrany był w dżinsy i koszulę w biało- niebieską kratę, miał też czarny plecak.

Aleksandra Siewert z gdańskiej komendy miejskiej zaznaczyła, że policja przesłuchała dziś kobietę i intensywnie pracuje, aby jak najszybciej złapać napastnika. Jak dodała, funkcjonariusze mają już ustalony rysopis mężczyzny.

Zaatakowana kobieta jest w czwartym miesiącu ciąży. Nic poważnego się jej nie stało – lekarz opatrzył ją na miejscu. Kobieta czuje się dobrze, a jedynym śladem jest stłuczony łuk brwiowy. Po ataku nie chciała jechać do szpitala.

Policja prosi o kontakt świadków zdarzenia. Zapewnia pełną anonimowość.

Źródło/więcej na: onet.pl, data: 16.09.2014, fot. Dariusz Suchan/Onet

Udostępnij

Ostatnie wpisy

Nie obwiniaj! Wspieraj

Dlaczego się tak ubrałaś? Dlaczego wracałaś sama? Dlaczego piłaś alkohol? Dlaczego nikomu nie powiedziałaś? Czemu się nie broniłaś? Chcesz mu zniszczyć życie? Te pytania to