TELEFON DLA KOBIET DOŚWIADCZAJĄCYCH PRZEMOCY

Телефон для жінок, які зазнають насильства

CZYNNY PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK
OD 11.00 DO 19.00

Активний з понеділка по п’ятницю з 14:00 до 19:00

Szukaj
Close this search box.

Joanna Mucha na Pełnomocniczkę ds. Równego Traktowania?

W Sejmie spekuluje się, że była minister sportu może zostać Pełnomocniczką Rządu ds. Równego Traktowania. W ostatnich miesiącach o Joannie Musze było raczej cicho. W najbliższym czasie dawna ministra sportu może jednak wrócić na polityczne salony, by zająć miejsce, jakie zwolni udająca się do Parlamentu Europejskiego Agnieszka Kozłowska-Rajewicz, pełnomocniczka rządu ds. równego traktowania – pisze Tomasz Baliszewskina blogu natemat .

W związku z tym, że Agnieszka Kozłowska-Rajewicz zdobyła mandat europosłanki, rząd będzie niebawem szukał osoby, która zastąpi ją na stanowisku pełnomocnik ds. równego traktowania. Polskie Radio podaje, że jedną z najpoważniejszych kandydatek jest właśnie Joanna Mucha.

Komentując te plotki, była ministra podkreśliła, że „wszystko zależy od ewentualnej rozmowy z premierem”. Mucha przyznała przy tym, że będzie jedną z kandydatek, jakie zgłosi Kongres Kobiet.

Fot: Konrad Ciężki, Radio Łódź

Udostępnij

Ostatnie wpisy

Nie obwiniaj! Wspieraj

Dlaczego się tak ubrałaś? Dlaczego wracałaś sama? Dlaczego piłaś alkohol? Dlaczego nikomu nie powiedziałaś? Czemu się nie broniłaś? Chcesz mu zniszczyć życie? Te pytania to