TELEFON DLA KOBIET DOŚWIADCZAJĄCYCH PRZEMOCY

Телефон для жінок, які зазнають насильства

CZYNNY PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK
OD 11.00 DO 19.00

Активний з понеділка по п’ятницю з 14:00 до 19:00

Szukaj
Close this search box.

Projekt Entuzjastki – wesprzyj!

Przy projekcie „Entuzjastek” pracujemy od ponad pół roku. W tym czasie udało nam się stworzyć instalację, pojechać do 6 miast i nagrać ponad 100 wywiadów ze wspaniałymi, mądrymi kobietami z całej Polski, które zmieniają świat na lepsze!

Przed nami trud całej postprodukcji. Dlatego chcielibyśmy Was ogromnie poprosić o wsparcie, byśmy wspólnie stworzyli niepowtarzalny katalog kobiecych sylwetek, które przywracają sens prospołecznym działaniom!

Jedną z nagród jest możliwość stania się  producentką lub producentem wybranego przez was video.

Listę nie zmontowanych jeszcze wywiadów znajdziecie na https://wspieram.to/entuzjastki!

Mamy również dla was wyjątkową nagrodę, mianowicie ebook książki ze wszystkimi Entuzjastkami z pierwszej tegorocznej edycji! Za kilka lat, będzie to unikat! 😀

Ponad 100 kobiet, które przywracają sens prospołecznym działaniom w Polsce w jednej graficznej lekturze, którą możesz mieć ze sobą zawsze i wszędzie! Książka zawiera zdjęcie każdej bohaterki w instalacji Crystal aka Krysia, jak również jej wybraną inspirującą myśl  wypowiedzianą podczas nagrania dla projektu Entuzjastki. To kompendium mądrości życiowej współczesnych sprawczych kobiet reprezentujących przeróżne dziedziny i praktyki może być wasze! Zajrzyjcie koniecznie na naszą kampanię! Znajdziecie tam również mnóstwo innych wspaniałych, unikatowych nagród, które będziemy sukcesywnie codziennie dodawać i które specjalnie dla Was ufundowały nasze bohaterki!

https://wspieram.to/entuzjastki

Będziemy też wdzięczni jeśli udostępnicie informację o kampanii “Entuzjastki ratują świat!”  na waszych mediach społecznościowych! Kampania trwa tylko do 31 maja!!! Z góry ogromnie dziękujemy!!!

Udostępnij

Ostatnie wpisy

Nie obwiniaj! Wspieraj

Dlaczego się tak ubrałaś? Dlaczego wracałaś sama? Dlaczego piłaś alkohol? Dlaczego nikomu nie powiedziałaś? Czemu się nie broniłaś? Chcesz mu zniszczyć życie? Te pytania to