TELEFON DLA KOBIET DOŚWIADCZAJĄCYCH PRZEMOCY

Телефон для жінок, які зазнають насильства

CZYNNY PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK
OD 11.00 DO 19.00

Активний з понеділка по п’ятницю з 14:00 до 17:00

Projekt Entuzjastki – wesprzyj!

Przy projekcie „Entuzjastek” pracujemy od ponad pół roku. W tym czasie udało nam się stworzyć instalację, pojechać do 6 miast i nagrać ponad 100 wywiadów ze wspaniałymi, mądrymi kobietami z całej Polski, które zmieniają świat na lepsze!

Przed nami trud całej postprodukcji. Dlatego chcielibyśmy Was ogromnie poprosić o wsparcie, byśmy wspólnie stworzyli niepowtarzalny katalog kobiecych sylwetek, które przywracają sens prospołecznym działaniom!

Jedną z nagród jest możliwość stania się  producentką lub producentem wybranego przez was video.

Listę nie zmontowanych jeszcze wywiadów znajdziecie na https://wspieram.to/entuzjastki!

Mamy również dla was wyjątkową nagrodę, mianowicie ebook książki ze wszystkimi Entuzjastkami z pierwszej tegorocznej edycji! Za kilka lat, będzie to unikat! 😀

Ponad 100 kobiet, które przywracają sens prospołecznym działaniom w Polsce w jednej graficznej lekturze, którą możesz mieć ze sobą zawsze i wszędzie! Książka zawiera zdjęcie każdej bohaterki w instalacji Crystal aka Krysia, jak również jej wybraną inspirującą myśl  wypowiedzianą podczas nagrania dla projektu Entuzjastki. To kompendium mądrości życiowej współczesnych sprawczych kobiet reprezentujących przeróżne dziedziny i praktyki może być wasze! Zajrzyjcie koniecznie na naszą kampanię! Znajdziecie tam również mnóstwo innych wspaniałych, unikatowych nagród, które będziemy sukcesywnie codziennie dodawać i które specjalnie dla Was ufundowały nasze bohaterki!

https://wspieram.to/entuzjastki

Będziemy też wdzięczni jeśli udostępnicie informację o kampanii “Entuzjastki ratują świat!”  na waszych mediach społecznościowych! Kampania trwa tylko do 31 maja!!! Z góry ogromnie dziękujemy!!!

Udostępnij

Ostatnie wpisy

Ginekolożki, zapraszamy Was do współpracy!

Fundacja Feminoteka, od 18 lat pomagająca kobietom po doświadczeniu przemocy, zwłaszcza seksualnej, uruchamia w Warszawie pierwsze centrum kryzysowe dla kobiet po doświadczeniu gwałtu. Chcemy, żeby